О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Звания и степени
Нові кандидати, доктори філософії, доктори технічних наук
#1-2 от 10.02.2022
Під керівництвом ректора професора Є.І. Сокола відділ аспірантури успішно провів ліцензування 35 спеціальностей для підготовки докторів філософії.
Вікторія – значить перемога! статья с фото
#18 от 21.12.2021
Вікторія Віталіївна Тараненкова – доцент кафедри технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей – одна з тих, хто 2021 року успішно захистив наукову дисертацію.
Моє майбутнє пов’язане з Політехом статья с фото
#12 от 14.09.2021
Серед тих, хто нещодавно захистив дисертацію на здобуття PhD ступеня, Альона Володимирівна Сенько, асистент кафедри комп’ютерного моделювання процесів і систем.
Ступінь доктора філософії PhD отримують в НТУ «ХПІ»
#12 от 14.09.2021
Щедрою видалась весна – 2021 на захисти робіт на отримання ступеня «доктор філософії», а розпочиналося все у грудні 2019 року. Доктор філософії – це освітній і водночас перший науковий ступінь, який здобувається на третьому рівні вищої освіти на основі ступеня магістра або спеціаліста. За коментарем ми звернулися до завідувача відділу аспірантури, д. т. н., доцента Вікторії Володимирівни Штефан.
Готуємо фахівців вищої кваліфікації статья с фото
[Олена Богоявленська]
#4-5 от 15.03.2021
Кафедра «Технологія переробки нафти, газу та твердого палива» пишається своєю славетною науковою школою, історія якої починається з моменту утворення нашого університету.
З новим роком, Політехнічний! статья с фото
[Марина Абрамчук]
#13-14 от 23.12.2020
Завершується рік, кожен із нас підводить підсумки, і маємо надію, що попри складну ситуацію і безліч викликів, що кидає нам час, 2020-й був сповнений приємних подій, приніс свої здобутки і перемоги.
Разом укріплюємо обороноздатність нашої України
[Дмитро Волонцевич, завідувач кафедри ІТС КГМ ім. О.О Морозова,]
#13-14 от 23.12.2020
Харківський Політех з моменту свого створення одразу став науковим осередком для промисловості не тільки Харківського регіону, а й країни в цілому. Зокрема, ще з передвоєнних років науковці Політеху брали активну участь в укріпленні обороноздатності своєї країни. Так був створений вже відомий у цілому світі харківський Танкоград, формування якого закінчилося організацією нашої кафедри колісних та гусеничних машин у 1972 році.
страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет