О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#13-14 от 23.12.2020

Передовица

Премія Верховної Ради
Чотири викладачі та двоє аспірантів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» отримають премії Верховної Ради України для молодих учених за 2019 рік. Зокрема, відзначені роботи науковців навчально-наукового інженерно-фізичного інституту та навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки.
Вшанували кращих
20 листопада з нагоди Міжнародного дня студента відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих студентів нашого університету.
Рейтинги статья с фото
НТУ «ХПІ» увійшов до п’ятірки кращих українських вишів за даними рейтингу університетів країн Європи та Центральної Азії, що розвиваються «QS EECA University Rankings 2021».

Студенческая жизнь

СтудАльянс в период карантина статья с фото
[Владислав Назаренко]
Наше интервью
Андрій Лукашов: «Натхнення та відмінних оцінок!» статья с фото
Третьокурсник Андрій Лукашов (МІТ-218сд) навчається за спеціальністю «Інженерія логістичних систем», до вступу в НТУ «ХПІ» закінчив Лозівську філію Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу. За час навчання хлопець не пропустив жодної лекції чи практичного заняття, і не дивно, що цього року за сумлінність та старанність йому призначена іменна стипендія імені О. Масельського.
У Військовому інституті танкових військ НТУ «ХПІ» статья с фото
[Олександр Срібний, офіцер відділення морально-психологічного забезпечення, лейтенант]
Нагорода знайшла свого героя

История НТУ "ХПИ"

Історія, архітектура, спорт статья с фото
Нові книги
страницы: 1, 2, 3, 4, 5

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет