О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Вшанували кращих


#13-14 от 23.12.2020

20 листопада з нагоди Міжнародного дня студента відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих студентів нашого університету. Ректор професор Є. І. Сокол зустрівся зі студентами, які добре проявили себе у різних сферах університетського життя, та вручив їм свідоцтва про присудження іменних стипендій і звань.

Іменні стипендії цього року отримуватимуть:

Стипендія Президента України

Бойко Анастасія (КН-118), Владимиренко Владислава (ХТ-Н319), Краєвська Жанна (МІТ-Н319б), Стригуль Антон (БЕМ-318а), Шинкаренко Маргарита (БЕМ-918д).

Стипендія Верховної Ради України

Вєтвицька Соф’я (ХТ-117в), Замула Марія (БЕМ-618ае), Шейка Анастасія (МІТ-М219и).

Стипендія облдержадміністрації ім. Масельського

Лукашов Андрій (МІТ-218сд).

Стипендія облдержадміністрації (для сиріт)

Дементьєва Вікторія (КІТ-97), Кулик Данііл (КІТ-118).

Кращі учасники науково-дослідної роботи

Вакулик Павло (Е-М219а), Волошина Ірина (МІТ-218м), Дейнега Микола (МІТ-М220л), Деревянко Дмитро (Е-Н419к), Казанцев Олександр (Е-М420к), Котляр Дарина (БЕМ М320а), Макєєв Сергій (Е-М219б), Мушенко Дмитро (Е-М220а), Першин Олександр (Е-М219а), Петренко Аліна (МІТ-М219м), Стріляний Ігор (Е-М119в), Сухоставська Марина (ХТ-Н118д), Чічкань Крістіна (БЕМ-519а.е), Шнейдерович Євгеній (Е-М 219в), Штабровський Денис (Е-М219г).

Кращі активісти профспілки

Білоус Даниїл (Е-419сл), Ковальова Вікторія (КІТ-618б).

Кращі активісти студентського самоврядування «StudHeads»

Бірюкова Діана (І-319с), Власов Микита (І-217а), Кирилюк Софія (І-219в), Осидченко Віталій (КІТ-419г).

Кращі активісти студентського самоврядування «Студентський Альянс»

Алабова Вікторія (Е-119в), Бондаренко Данило (КН-218ге), Бондаренко Михайло (Е-119в), Ботезат Василь (КН-419б), Огриско Аріна (БЕМ-618а.е).

Кращі учасники художньої самодіяльності університету

Атанов Данило (МІТ-М419ж), Главчева Дар’я (КІТ-Н1206а), Давидченко Богдан (Е-М120а), Земцова Катерина (Е-Н319а), Савчук Ярослав (КН-М520).

Кращі спортсмени

Бороган Денис (СГТ-118с), Вакарєва Єлизавета (БЕМ-618а.е.), Гадаєва Юлія (МІТ-117), Керимов Каміль (СГТ-118с), Кічерман Олександр (СГТ-117), Махновський Михайло (КН-617), Прозорова Анастасія (СГТ-118б), Рофе-Бекетова Ірина (ХТ-Н119к).

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет