О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Премія Верховної Ради


#13-14 от 23.12.2020

Чотири викладачі та двоє аспірантів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» отримають премії Верховної Ради України для молодих учених за 2019 рік. Зокрема, відзначені роботи науковців навчально-наукового інженерно-фізичного інституту та навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки.

За роботу «Функціональні покриття та оптоелектронні приладові структури на основі тонкоплівкових і наноструктурованих напівпровідникових шарів» премію присуджено старшому викладачу кафедри фізичного матеріалознавства для електроніки та геліоенергетики Катерині Клепіковій, викладачу-стажеру кафедри фізичного матеріалознавства для електроніки та геліоенергетики Андрію Доброжану та аспіранту кафедри фізичного матеріалознавства для електроніки та геліоенергетики Дмитрові Жадану.

За роботу «Вибір і обґрунтування основних параметрів двотактного дизеля спеціального призначення, форсованого до 1100 кВт» премію отримають старший викладач кафедри двигунів внутрішнього згоряння Сергій Кравченко, старший викладач кафедри теплотехніки та енергоефективних технологій В’ячеслав Пильов та аспірант кафедри двигунів внутрішнього згоряння Олександр Бекарюк. Співавтором цієї роботи також є старший науковий співробітник Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України Міністерства оборони України Леонід Давидовський.

Кращий молодий науковець НТУ «ХПІ» 2020 року

Підсумки цього конкурсу оголошені напередодні Нового року. Комісія визначала кращих за сімома напрямками. За результатами рейтингу звання «Кращий молодий науковець» розділили доцент кафедри фізики Ксенія Мінакова та завідувач кафедри фізичного матеріалознавства для електроніки та геліоенергетики Роман Зайцев (напрямок «Металургія та матеріалознавство, фізика»).

Переможцями також стали: старший викладач кафедри динаміки та міцності машин Ксенія Потопальська (напрямок «Комп’ютерні та інформаційні технології, автоматика та управління»), доцент кафедри передачі електричної енергії Дмитро Данильченко («Електротехніка та електромеханіка, радіотехніка та енергетичне машинобудування»), професор кафедри менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин Наталія Шматько («Економіка і підприємництво, менеджмент і адміністрування»), аспірант кафедри технічної електрохімії Надія Кануннікова («Хімічна технологія та харчова промисловість, біотехнології та розробка корисних копалин»), кандидат історичних наук, начальник методичного відділу НТУ «ХПІ» Сергій Радогуз («Соціально-політичні, природничі та гуманітарні науки, спорт і здоров’я людини»), доцент кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів Євгенія Басова («Машинобудування та транспортне машинобудування»).

За матеріалами сайту НТУ «ХПІ».

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет