О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#17 от 15.10.2019

Студенческая жизнь

Це буде нелегко, але дуже цікаво статья с фото
[Поліна Ніколенко]
Алеся Соляник (БЕМ 507.9Е) – першокурсниця навчально-наукового інституту економіки, менеджменту та міжнародного бізнесу приїхала з невеличкого селища Ківшарівка Харківської області і одразу ж поринула в активне, бурхливе життя Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

История НТУ "ХПИ"

Паровоз, «солнечные» деревья, продолжение следует статья с фото
[Светлана Землянская]
К 135-летию НТУ «ХПИ»

Олимпиады и конкурсы

Від глядача до переможця статья с фото
[Ігор Гаєвий]
Едуард Малохвій (КІТ-26а) – переможець II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Комп’ютерні системи штучного інтелекту», номінація «Їзда по лінії».
Шановні наші читачі! статья с фото
Ви, напевно, звернули увагу, що в газеті змінився заголовок (логотип). Ми вирішили проекспериментувати, додавши до дизайну «Політехніка» щось нове, свіже, оригінальне.

Трудоустройство

Презентації випускників на випускаючих кафедрах НТУ «ХПІ»
У жовтні – листопаді студенти НТУ «ХПІ» отримають прекрасну нагоду поспілкуватися з роботодавцями. Презентації випускників спрямовані на працевлаштування магістрів, що захищають свої роботи в грудні 2019 року.
Ярмарок робочих місць «Політех–2019» статья с фото
Ректорат НТУ «ХПІ» на чолі з ректором Євгеном Івановичем Соколом і Центр «Кар’єра» запрошують усіх студентів і викладачів університету відвідати Ярмарок!
Графік презентацій випускників на кафедрах Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 2019 рік
Графік презентацій випускників на кафедрах Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 2019 рік
страницы: 1, 2, 3

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет