О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Ярмарок робочих місць «Політех–2019»


#17 от 15.10.2019

15 листопада 2019 року

10.00–13.00

СК «Політехнік», вул. Алчевських, 50а

Ректорат НТУ «ХПІ» на чолі з ректором Євгеном Івановичем Соколом і Центр «Кар’єра» запрошують усіх студентів і викладачів університету відвідати Ярмарок!

Дорогі студенти! Тут ви познайомитесь із діяльністю найкрупніших передових підприємств Харкова й України. Дізнаєтеся про актуальні вакансії, вимоги компаній до пошукувачів та оціните свою конкурентоздатність на сучасному ринку праці. Поспілкувавшись з HR-менеджерами та керівниками компаній, ви зрозумієте, як і де правильно застосувати знання, отримані в університеті, вибрати місце проходження практики. Ви зможете пройти профорієнтаційні тести і залишити резюме представникам компаній, у яких би ви хотіли побудувати свою кар’єру.

Шановні директори інститутів, декани, завідувачі кафедр і викладачі! У вас буде можливість знову зустрітися з представниками підприємств, компаній, з якими ви співпрацюєте не один рік, а також зав’язати нові партнерські стосунки з роботодавцями.

Неформальна обстановка Ярмарку допоможе вам обговорити продовження договорів про співпрацю чи укладення нових, одним із пунктів кожного має бути спільна підготовка кадрів: проходження студентами виробничих і переддипломних практик, стажувань, екскурсій тощо.

Співпраця з успішними компаніями та тими, що розвиваються, – запорука нашого успіху. Фахівці, що їх випускає НТУ «ХПІ», завжди були затребуваними, а їх успішне працевлаштування – одне з важливіших наших завдань.

Довідка: Ярмарок робочих місць – щорічний захід, у якому беруть участь понад 70 компаній-роботодавців. Серед них понад 30 виробничих підприємств, близько 20 IT-компаній.

Організатори: Центр «Кар’єра» НТУ «ХПІ» та Харківський обласний центр зайнятості.

Контакти: Олена Іванівна Мочалова, директор Центру «Кар’єра» НТУ «ХПІ».

Тел.: 093-498-43-13, 066-745-64-68

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет