О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Графік презентацій випускників на кафедрах Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 2019 рік


#17 от 15.10.2019

 

Графік презентацій випускників на кафедрах Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 2019 рік

 

 

Кафедра

Спеціальності та спеціалізації

Дата, час проведення

Місце проведення

Відповідальний за презентацію

Контактна інформація

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ИНСТИТУТ ЕНЕРГЕТИКИ, ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКИ (Е)

Автоматизація та кібербезпека енергосистем

  Системи управління виробництвом і розподілом електроенергії

  Технології кібербезпеки в електроенергетиці

15.11.2019 14:00

ауд. 225 ЕК

Дяченко Олександр Васильович

707-65-51,

(095) 209-81-50

ae_khpi@ukr.net

Автоматизовані електромеханічні системи

 Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

 Мехатроніка та робототехніка

20.10.2019 12:00

ауд. 125 кафедра ЕК

Кунченко

Тетяна Юріївна

707-64-45,

(050) 734-72-02

medvedeva_1412@ukr.net

Двигуни внутрішнього згоряння

 Енергетичне машинобудування

 Двигуни внутрішнього згоряння

21.11.2019 12:00

ауд. 11 кафедра

Ліньков

Олег Юрійович

707-68-48,

(050) 910-35-28

dvs@kpi.kharkov.ua

Електричний транспорт та тепловозобудування

 Електричний транспорт

 Локомотиви та локомотивне господарство

 Логістика на залізничному транспорті

14.11.2019 11:00

ауд. 317 ГАК

Єріцян

Багіш Хачикович

707-65-30,

(050) 932-56-79

Bagish_Ericjan@ukr.net

Електричні апарати

 – Електричні апарати

 – Електропобутова техніка

15.11.2019 13:00

кафедра

Чепелюк Олександр Олександрович

707-69-76

elapparaty@gmail.com

Електричні машини

 – Електричні машини

14.11.2019 14:00

ауд. 113

кафедра ЕК

Єгоров Андрій Володимирович

(098) 851-84-94 yehorov.andrii@gmail.com

Електричні станції

 – Електричні станції

 – Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології

07.11.2019 14:00

кафедра

Дривецький

Станіслав Ігорович

(050) 780-49-00

sd_25@ ukr.net

es.khpi@gmail.com

Передача електричної енергії

 – Електричні мережі та системи

Електроізоляційна та кабельна техніка

 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

20.11.2019 12:00

ауд. 319

ЕК

Гурин

Анатолій Григорович

707-66-63,

(067) 415-89-68 agurin@khpi.kharkov.ua

Інженерна електрофізика

  Відновлювані джерела енергії

 Техніка та електрофізика високих напруг

21.11.2019 14:00

кафедра

Марценюк Валентина Євгенівна

707-60-52,

(098) 567-96-07

iefkafedra@gmail.com

Парогенераторо-

будування

 – Енергогенеруючі установки та пристрої

12.11.2019 14:00

кафедра

Каверцев Валерій Леонідович

707-61-00 lara.tyutyunik@gmail.com

Промислова і біомедична електроніка

 Промислова електроніка

  Біомедична електроніка

21.11.2019 12:00

ауд. 301 кафедра ЕК

Крилов Денис Сергійович

707-60-44

dskrylov@mail.ru

Теплотехніка та енергоефективні технології

  Промислова та комунальна теплоенергетика

 – Енергетичний менеджмент та енергоефективність

14.11.2019 14:00

кафедра

Ганжа Антон Миколайович

707-69-23,

(050) 768-88-07

kafedra.ttet@gmail.com

Технічна кріофізика

 – Кріогенна та холодильна техніка

29.10.2019 12:00

ауд. 612

У2

Руденко Микола Захарович

(095) 812-44-27,

(067) 291-39-03 rudenkon@kpi.kharkov.ua

Турбінобудування

 – Теплові процеси в енергетичному обладнанні

 – Турбомашини: проектування, монтаж, експлуатація, ремонт

17.11.2019 12:00

кафедра турбіно-

будування, центр «Турбоопти-

мум»

Авдєєва

Олена Петрівна

(066) 915-14-01 o.avdieieva@gmail.com

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕХАНІЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ТРАНСПОРТУ (МІТ)

Автомобіле- і тракторобудування

 – Автомобілі і трактори

 – Автомобілі та автомобільне господарство

22.11.2019 12:30

кафедра

Островерх Олександр Олегович

707-60-66,

(063) 355-06-90 ostrov.sasha@gmail.com

Гідравлічні машини

ім. Г. Ф. Проскури

 – Гідропневмоавтоматика нафтогазового устаткування

 – Машини і механізми нафтогазових промислів

 – Гідроенергетика

21.11.2019 12:00

кафедра

Гасюк Олександр Іванович

(097) 862-08-26 lyakovle@kpi.kharkov.ua

Деталі машин та мехатронних систем

 – Інженерія мехатронних гідропневмосистем

28.11.2019 10:00

кафедра

ауд. 6

Стрижак Мар’яна Георгіївна

707-61-28,

(063) 471-38-21 MarjanaStryzhak@gmail.com

Зварювання

 – Прикладна механіка

 – Зварювання і споріднені процеси та технології

01.11.2019 12:00

кафедра

ауд. 1302

У1

Маршуба В’ячеслав Павлович

Глушко Альона Валеріївна

(095) 669-78-19

svarka126@ukr.net

Інтегровані технології машинобудування

ім. М. Ф. Семка

 – Інтегровані технології машинобудування

 – Стандартизація, сертифікація та управління якістю

21.11.2019 12:00

кафедра

ауд. 8

Кобець Олена Валентинівна

707-66-49,

(050) 520-04-83 kobec.elena3@gmail.com

Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О. О. Морозова

 – Автоматизоване проектування транспортних засобів високої прохідності

 – Мехатронні системи транспортних засобів

14.11.2019 11:00

кафедра

ауд. А1

Веретенніков Євгеній Олександрович

(050) 970-91-17 everetennikov1987

@gmail.com

Ливарне виробництво

 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

 – Прикладна механіка

21.11.2019 12:00

ауд. 1306

У1

Черняєва Віра Михайлівна

(050) 211-55-01 litvo11@kpi.kharkov.ua

Матеріалознавство

 – Прикладне матеріалознавство та комп’ютерна інженерія матеріалів

 – Нові функціональні матеріали та нанотехнології

14.11.2019 10:00

кафедра

Бармін Олександр Євгенович

707-65-85 axel.com.ua@gmail.com

Обробка металів тиском

 – Обладнання та технології обробки тиском

11.11.2019 10:00

кафедра

ауд. 1301

У1

Губський Сергій Олександрович

(066) 219-20-50 gubskiyso@gmail.com

Охорона праці та навколишнього середовища

 – Охорона праці

14.11.2019 14:00

ауд. 203 ГАК

Янчик Олександр Григорович

707-64-65

otios@ukr.net

Підйомно-транспортні машини і обладнання

 – Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання

14.11.2019 14:00

ауд. 1202

У1

Ісьєміні

Ілля Ігорович

(097) 230-63-13 isyemilya@gmail.com

Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин

 – Комп’ютерне моделювання технічних систем

15.11.2019 10:25

ауд. 208

У2

Бондаренко Олексій Вікторович

707-69-01

avbondko@gmail.com

Технологія машинобудування та металорізальні верстати

 – Технологія автоматизованого виробництва

 – Металорізальні верстати та системи

 – Автоматизовані та роботизованотехнологічні комплекси в машинобудуванні

19.11.2019 12:00

ауд. 306 ГАК

Скидан

Наталія Павлівна

707-66-25,

(067) 315-21-02

s-n-p@i.ua

Хімічна техніка та промислова екологія

 – Галузеве машинобудування

 – Екологія

23.10.2019 12:00

кафедра

Філенко Олеся Миколаївна

(099) 256-51-63 olesya.n.filenko@gmail.com

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет