О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#1 от 24.01.2007

Проблемы высшей школы

Підсумки року: весь спектр діяльності профспілки статья с фото
[А. Нагорний, голова профкому студентів НТУ «ХПІ»]
Студентська профспілка НТУ «ХПІ» – одна з найактивніших організацій, що надійно стоїть на захисті студентських прав та інтересів. І сьогодні ми звітуємо про виконання Колективної угоди між адміністрацією нашого університету та студентським профспілковим комітетом.
Про оздоровлення, канікули й студентські табори
[С. Сметана, голова оздоровчої комісіo]
У звіті оздоровчої комісії було підведено підсумки про кількість оздоровлених студентів у санаторії-профілакторії «Політехнік» (1183 чол.). У 2006 році безперечними лідерами стали ТОР, ІФ, Є, КІТ, АП факультети, хотілося, щоб студенти інших факультетів теж знаходили час на своє оздоровлення й не забували про наш чудовий санаторій-профілакторій «Політехнік».
Постанова звітної профспілкової студентської конференції 15 грудня 2006 року
Заслухавши і обговоривши звіт голови профспілкового комітету ППОС НТУ «ХПІ» А.О. Нагорного про роботу профкому щодо соціально-економічного захисту студентів у 2006 р., конференція відзначає, що
Комиссия общественного контроля выяснила статья с фото
[Эльвира Гасанова, председатель комиссии общественного контроля]
Хочу рассказать о работе комиссии общественного контроля, которую возглавляю. В своем докладе на конференции я попыталась кратко изложить основные моменты, связанные с услугами общепита в НТУ «ХПИ». В моем выступлении говорилось о том, что было сделано и что предстоит еще сделать в этом направлении.

Студенческая жизнь

Татьяна Жиленко: «Гордитесь своим вузом!» статья с фото
[И. Гаевой]
В апреле прошлого года в творческой жизни нашего университета произошло знаменательное событие – состоялся 1-й Музыкальный фестиваль студентов НТУ «ХПИ». В конкурсе фестиваля участвовало по нескольким номинациям около 70 ребят.
Помогают видеть красоту статья с фото
[П. Николенко]
На предложение принять участие в конкурсе по созданию логотипа и эмблемы библиотеки откликнулся не один одаренный студент. Первый тур его проходил в сентябре прошлого года под лозунгом «От тепла солнца к теплу сердец!».
Найкращий гуртожиток – 2006
Підведені підсумки традиційного конкурсу студентських гуртожитків. Комісія, до складу якої входили проректори, керівники підрозділів, звернула увагу на суттєве покращення побутових умов у всіх гуртожитках нашого університету, відзначила активну участь студентів у проведенні ремонтів.
страницы: 1, 2, 3, 4, 5

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет