О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#8 от 18.05.2021

Передовица

15 травня – День науки України
Це свято для більшості політехніків – науковців, професорів і студентів, які творчо і плідно працюють, пізнаючи нове, створюючи нові технології і ІТ програми, вдосконалюючи машини, знаходячи сучасні рішення нагальних потреб підприємств.
Рейтинги статья с фото
ХПІ утримує лідерство серед технічних університетів України
Вшанували подвиг батьків статья с фото
7 травня напередодні двох значних для нашої історії свят – Дня примирення і Дня Перемоги – політехніки вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та традиційним покладанням квітів до Меморіалу Слави.
Мовою цифр і фактів
Вітчизняні відзнаки

История НТУ "ХПИ"

Юність, обпалена війною: професор Віктор Долбня статья с фото
Професору Віктору Тимофійовичу Долбні – доктору технічних наук, фахівцю в галузі промислової електроніки і теоретичної електротехніки, Заслуженому працівнику вищої школи України, Почесному доктору НТУ «ХПІ», довічному стипендіату Президента України – 96 років. Один із творців і завідувачів кафедри «Промислова електроніка», проректор, декан двох факультетів, він підготував двох докторів і вісьмох кандидатів наук.

Олимпиады и конкурсы

ХV Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт
[Світлана Марценюк, секретар експертної комісії]
У регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, започаткованому з ініціативи Ради ректорів Харківського регіону та Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації, взяли участь 24 студенти нашого університету.
«Отримав нові знання та досвід»!» статья с фото
[Владислав Назаренко]
58 студентів з різних вищих навчальних закладів України стали учасниками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності«Автомобільний транспорт», який відбувся у форматі відеоконференції у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 14 квітня. Одним із переможців конкурсу став Святослав Расторгуєв (МІТ-717).
страницы: 1, 2, 3

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет