О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#14 от 28.08.2019

Передовица

Вдалого початку навчання, здійснення всіх надій і сподівань! статья с фото
Традиційне інтерв’ю напередодні нового навчального року відбулося в час, коли закінчувала свою роботу приймальна комісія–2019. Йшло зарахування останніх першокурсників, яким пощастило – вони будуть героями урочистої Посвяти в студенти, сядуть за парти в аудиторіях Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Віват, першокурснику! статья с фото
Позаду вступна кампанія, і щасливі першокурсники отримують квиток у доросле життя разом зі студентським – Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Вони приїхали з різних куточків України щоб здобувати знання і вже готові поринути у яскравий вир жвавого життя університету. На них чекають не лише викладачі в світлих затишних аудиторіях та лабораторіях, нескінченні заняття та самопідготовка – Палац студентів та Спорткомплекс НТУ «ХПІ» поспішають відкрити двері першокурсникам–2019!

Наука

Політехніки виростили «сонячні дерева» статья с фото
У політехнічному університеті поміж каштанів та ялинок виросли перші в Харкові справжні «сонячні дерева». Перше з них з’явилося на центральній площі нашого вузу ще в травні.
Професор О. О. Клочко: міцна наука і виробництво, міцна наша Україна! статья с фото
[Поліна Ніколенко]
У травні 2019 року Премію Кабінету Міністрів одержав Олександр Олександрович Клочко – д. т. н., професор кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів НТУ «ХПІ»

Олимпиады и конкурсы

Хіміки з ХПІ – лідери міжнародного конкурсу в Туреччині статья с фото
Студенти навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії НТУ «ХПІ» посіли 1 місце у Міжнародному конкурсі студентів інженерних спеціальностей ICAMES 2019 (International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students), який проходив у Туреччині (м. Стамбул).
Навчатимуться за програмою DAAD статья с фото
[Поліна Ніколенко]
Відбірковий конкурс серед студентів для проходження навчання та стажування в Німеччині в рамках програми німецької служби академічних обмінів DAAD цього року відбувся у Києві на базі Спільного Україно-Німецького факультету машинобудування НТУУ «КПІ ім. Сікорського» в рамках V студентської конференції.
Юлій Ткачов – переможець «Future of Ukraine» 2019 статья с фото
[Ігор Гаєвий]
У травні було визнано 10 переможців щорічного Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів – студентів українських закладів вищої освіти. Організаторами «Future of Ukraine» виступили Благодійний Фонд імені Святого Володимира та Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України за участю компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг Україна» та «Боінг Україна».
страницы: 1, 2, 3

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет