О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#16 от 11.10.2018

Передовица

Наглядова рада і виставка відомого випускника ХПІ статья с фото
28 вересня відбулося друге засідання Наглядової ради НТУ «ХПІ». Ректор, професор Євген Сокол виступив з доповіддю про підсумки 2017–2018 навчального року, розповів про цілі та перспективи розвитку університету.
Разом створимо ІТ – Всесвіт! статья с фото
V Міжнародна студентська олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe», яка була підтримана Міністерством освіти і науки України, завершилася фіналом, що відбувся в Києві влітку на базі Київського національного університету культури та мистецтв та Університету економіки та права «КРОК».
Свято танкістів статья с фото
[Олександр Срібний]
Вітаємо з Днем захисника України!
Антоніна Майзеліс – лауреат Премії Верховної Ради України молодим вченим статья с фото
[Поліна Ніколенко]
Цього року ця премія була присуджена к. т. н. Антоніні Майзеліс – докторанту та старшому науковому співробітнику кафедри технічної електрохімії НТУ «ХПІ».
«Інклюзія у співпраці»
Рада молодих вчених

Олимпиады и конкурсы

Центр «Арсенал Идей Украина» статья с фото
отметил 7 сентября первую годовщину со дня открытия в знаменитом электрокорпусе НТУ «ХПИ».
Знайомтеся – Тетяна Правдіна статья с фото
Вона стала призером (диплом ІІ ступеня) Всеукраїнської студентської олімпіади з нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ (секція з нарисної геометрії), посіла третє місце у Зимовому міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки у номінації «Краща 2D векторна графіка».
страницы: 1, 2, 3

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет