О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#6 от 26.03.2021

Передовица

Співпраці – бути! статья с фото
Успішно пройшли переговори між керівниками підприємства ТОВ «Харків Хімпром» та НТУ «ХПІ»
ХПІ & U20 Alliance: новий договір з Китаєм статья с фото
12 березня Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» уклав угоду про співпрацю з китайською освітньою компанією «Qingdao TOP Education Management Co. Ltd.».
Харьковские школьники в Фотовольтаической Вселенной! статья с фото
[Владислав Назаренко]
В этом году молодые ученые НТУ «ХПИ» впервые пригласили харьковских старшеклассников принять участие в бесплатной школе выходного дня Science Tech Weekend School «Welcome to Photovoltaic Universe!»

Наука

Бездротова передача енергії статья с фото
[Владислав Назаренко]
Стартап «WeLight» – один із переможців третього сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D Lab.
Навчалася у кращих статья с фото
[Марина Абрамчук]
Антоніну Майзеліс журналісти «Політехніка» знають ще зі студентських років. Стипендіатка міського фонду «Обдарованість», лауреат і переможець багатьох конкурсів, учасник конференцій і виставок… Ми слідкували за становленням молодого науковця і раділи перемогам. Зараз Антоніна Олександрівна – старший науковий співробітник кафедри технічної електрохімії. Нещодавно вона захистила докторську дисертацію.
Электронное оборудование для медицины статья с фото
[Светлана Землянская]
Аспирантура на кафедре промышленной и биомедицинской электроники в НТУ «ХПИ» – отнюдь не случайный выбор Татьяны Бернадской.

Спорт

Чемпіон України Кирило Солоха статья с фото
[Ігор Гаєвий]
Нещодавно на чемпіонаті України зі спортивного самбо серед юніорів, який відбувся у Харкові, двоє студентів харківського Політеху Мирослава Савченко (СГТ-118б) та Кирило Солоха (КІТ-520б) завоювали право виступити у травні на чемпіонаті Європи на Кіпрі.
страницы: 1, 2, 3

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет