О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#11-12 от 30.05.2019

Передовица

ХПІ поліпшив свої позиції в рейтингу SciVerse Scopus
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» посів 9 місце серед українських вишів за рейтингом SciVerse Scopus, складеного за показниками діяльності в міжнародній наукометричній базі даних. У порівнянні з 2018 роком наш університет піднявся на сходинку вище. Відповідний рейтинг був опублікований на сайті Освіта.ua.
День світла в НТУ «ХПІ» статья с фото
Грандіозний фестиваль науки, присвячений Міжнародному Дню Світла – 2019, відбувся в нашому університеті 16 травня в рамках освітнього проекту ЮНЕСКО «International Day of Light».
Свято перемоги статья с фото
Для політехніків пам’ять про Другу світову війну починається з Меморіалу Слави.
Телепроект НТУ «ХПІ» «Світ освіти» статья с фото
У суботу, 18 травня, глядачі телеканалу Р1 дивилися о 20:40 черговий випуск відеопроекту НТУ «ХПІ» «Світ освіти» – 2019.
Літні канікули з Політехом!
НТУ «ХПІ» активно підтримує та проводить заходи, які базуються на підходах STEM-освіти (англ. Science, Technology, Engineering and Mathematics) і спрямовані на популяризацію природничих, інженерних та технологічних наук серед дітей та юнацтва. В нашому університеті діють масштабні науково-освітні програми «Канікули з Політехом» та «Суботи з Політехом».

Олимпиады и конкурсы

Перемоги особисті й командні статья с фото
[Зінаїда Мельник]
Другий етап Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю «Харчові технології» відбувся 10–12 квітня в Харківському державному університеті харчування та торгівлі.
Високий рівень знань та креативність мислення статья с фото
[Марія Маслак]
109 студентів із 35 вузів України приймав НТУ «ХПІ» 10–13 квітня. Вони приїхали з 16 міст – Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Краматорська, Кременчука, Луцька, Львова, Маріуполя, Одеси, Полтави, Слов’янська, Сум, Хмельницького, Черкас, щоб взяти участь у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності.
страницы: 1, 2, 3, 4

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет