О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#7-8 от 14.04.2017

Передовица

Рейтинги НТУ «ХПІ» статья с фото
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» відомий високою репутацією в галузі освіти і наукових досліджень. Широкий вибір навчальних програм та високий рівень навчання приваблюють все більше й більше випускників шкіл. Університет займає провідні позиції серед вищих навчальних закладів України та світу, тому диплом НТУ «ХПІ» котирується та визнається у більшості країн.
Ярмарок робочих місць статья с фото
Ярмарок робочих місць «Політех – 2017» відбувся 7 квітня в спортивному комплексі нашого університету.

Наука

Вітаємо з присудженням грантів Президента України! статья с фото
Бачити перспективу, розраховуючи на підтримку держави
Пропонувати нові технології статья с фото
Грант для реалізації проекту «Електрохімічне формування корозійно- і механічностійких мультишарових покриттів, каталітично активних наноструктурних матеріалів для потреб машинобудування та альтернативної енергетики» отримають Антоніна Майзеліс – к. т. н., старший науковий співробітник кафедри технічної електрохімії НТУ «ХПІ» (керівник проекту) та аспірант Анна Ковальова (виконавець).
Для відновлення економіки Донбасу статья с фото
[Підготували П. Ніколенко, З. Мельник, І. Гаєвий]
Олександр Носирєв – кандидат географічних наук, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів отримає грант для проведення дослідження «Стратегічні пріоритети промислової політики України в аспекті стабілізації індустріального потенціалу Донбасу».

Олимпиады и конкурсы

Конструктивні рішення і нові розробки майбутніх двигунобудівників статья с фото
[Підготувала П. Ніколенко]
Кафедра «Двигуни внутрішнього згоряння» (ДВЗ) НТУ «ХПІ» широко відома своїми науковими досягненнями, успіхами в підготовці фахівців з енергетичного машинобудування. Протягом кількох років за рішенням Міністерства освіти і науки України вона є базовою для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з цього напрямку. Підсумкова науково-практична конференція зі спеціальності «Енергетичне машинобудування» відбулася у НТУ «ХПІ» 3–5 квітня.
Перемоги першокурсниці статья с фото
[Підготував І. Гаєвий]
Нещодавно староста групи КІТ-26а Дар’я Главчева, яка вчиться на кафедрі обчислювальної техніки та програмування, стала переможцем регіональної студентської олімпіади з вищої математики 2017 року!
страницы: 1, 2, 3, 4

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет