НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ, МЕНЕДЖМЕНТУ І МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ (БЕМ) |
|||||||
Економіка та маркетинг |
– Маркетинг (рекламний бізнес, міжнародний маркетинг) – Економіка (економіка бізнесу) |
21.11.2019 13:00 |
ауд. 1007 У1 |
Шапран Олена Євгенівна |
(095) 300-11-15 elena.shapran82@gmail.com |
||
Економічна кібернетика та маркетинговий менеджмент |
– Економічна кібернетика – Маркетинговий менеджмент |
08.11.2019 12:35 |
ауд. 605 У2 |
Райко Діана Валеріївна |
707-65-53 diana.raiko2016@gmail.com |
||
Економічний аналіз і облік |
– Облік, аудит і оподаткування – Бізнес аналітика – Оподаткування |
15.11.2019 10:00 |
Спортивний комплекс «Політех-нік» |
Мелень Олена Валентинівна |
707-60-74, (050) 301-15-75 ekon.analiz@gmail.com |
||
Міжнародний бізнес та фінанси |
– Фінанси, банківська справа та страхування – Міжнародні фінанси – Міжнародний бізнес – Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності |
15.11.2019 14:30 |
ауд. 101 У5 |
Данько Тарас Володимирович Другова Олена Сергіївна |
707-66-68, 707-61-61, 707-61-62 kafedra.finance.zed@gmail.com1 |
||
Менеджмент та оподаткування |
– Менеджмент |
15.11.2019 14:00 |
ауд. 408 У5 |
Ліньова Олена Юріївна |
(067) 570-84-31 ukr19759@gmail.com |
||
– Оподаткування |
15.11.2019 15:00 |
ауд. 408 У5 |
Коптєва Ганна Миколаївна |
(095) 935-07-79 fadeyeva.kpi@gmail.com |
|||
Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин |
– Економіка та управління інтелектуальною власністю – Менеджмент підприємств та організацій – Управління персоналом та економіка праці – Управління підприємницькою діяльністю |
14.11.2019 14:00 |
ауд. 1001 У1 |
Перерва Петро Григорович |
(067) 940-16-81 pgpererva@gmail.com |
||
Комерційна, торгівельна та підприємницька діяльність |
– Підприємництво, торгівля і біржова діяльність |
19.11.2019 10:00 |
МК ауд. 127 |
Сергієнко Олена Андріанівна |
(066) 437-66-07, (066) 755-03-03 ktpd343@gmail.com |
||
ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ (СГТ) |
|||||||
Ділова іноземна мова та переклад |
– Переклад (англійська та німецька мови) |
04.10.19 10:00 |
ауд. 412 У2 |
Акопянц Нонна Михайлівна |
(095) 45-27-224 tihonravov@kpi.kharkov.ua |
||
Соціологія та політологія |
– Соціологія |
01.11.2019 11:00 |
ауд. 807 У1 |
Козлова Олена Аркадіївна |
(096) 700-18-76 socipol2015@gmail.com |
||
Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім. академіка І. А. Зязюна |
– Психологія |
26.11.2019 10:00 |
кафедра |
Підбуцька Ніна Вікторівна |
707-68-60 Podbutskaya_nina@ukr.net |
||
Фізичне виховання |
– Фізична культура і спорт |
15.11.2019 12:00 |
Спортивний комплекс №1 НТУ «ХПІ» |
Борейко Наталя Юріївна |
(067) 726-51-11 659950@ukr.net |
||
Інтелектуальні комп’ютерні системи |
– Філологія – Прикладна лінгвістика |
15.11.2019 11:00 |
Спортивний комплекс «Політех- нік» |
Бунтурі Юрій Валерійович |
(099) 145-67-50 byntyry@outlook.com
|
||
ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК І ПРОГРАМНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ (КН) |
|||||||
Програмна інженерія та інформаційні технології управління ім. професора А. В. Дабагяна |
– Інженерія програмного забезпечення – Інформаційні системи та технології |
15.11.2019 15:00 |
ауд. 712 У2 |
Яковенко Карина Валеріївна |
(066) 985-56-78 k3n713@gmail.com |
||
Комп’ютерна математика і аналіз даних |
– Прикладна математика |
15.11.2019 15:00 |
ауд. 209 У2 |
Любчик Леонід Михайлович |
707-63-51, (097) 662-20-33 kmad212@ukr.net |
||
Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології |
– Виробництво та поліграфія – Комп’ютерні науки – Системний аналіз |
15.11.2019 15:00 |
ауд. 507 У2 |
Куценко Олександр Сергійович |
707-61-03 kuzenko@kpi.kharkov.ua |
||
Стратегічне управління |
– Управління проектами у сфері інформаційних технологій |
18.11.2019 16:30 |
ауд. 701 У2 |
Кононенко Ігор Володимирович |
707-67-35 igorvkononenko@gmail.com |
||
Інформатика і інтелектуальна власність |
– Комп’ютерні науки |
15.11.2019 15:00 |
кафедра |
Солощук Михайло Миколайович |
707-67-46 solo@insart.com |
||
ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ (КІТ) |
|||||||
Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу |
– Комп’ютерно-інтегровані виробництва та прикладне програмування – Автоматизоване управління технологічними процесами |
22.11.2019 10:00 |
кафедра |
Шутинський Олексій Григорович |
707-66-76, (063) 480-58-25 axts_ekm@ukr.net |
||
Автоматика та управління в технічних системах |
– Біотехнічні та медичні апарати і системи – Комп’ютеризовані системи управління і автоматика |
15.11.2019 12:00 |
ауд. 54б ЕК |
Денисенко Микола Анатолійович |
707-68-42 auts@outlook.com |
||
Інформаційно-вимірювальні технології і системи |
– Метрологія та вимірювальна техніка – Комп’ютеризовані інформаційно-вимірювальні системи |
20.11.2019 14:30 |
кафедра |
Балєв Володимир Михайлович |
(050) 402-69-97 kafedra.iits@gmail.com |
|
|
Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
– Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка – Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики |
07.11.2019 14:00 |
кафедра |
Хомяк Юрій Валентинович |
(095) 883-17-90 homyak.yv@gmail.com |
|
|
Мультимедійні інформаційні технології і системи |
– Прикладна комп’ютерна інженерія – Мультимедійні інформаційні технології і системи |
14.11.2019 12:00 |
ауд. 33 2-й поверх У4 |
Оніщенко Валерій Валентинович |
704-16-18, (066) 180-20-09 valvalon@ukr.net |
||
Обчислювальна техніка та програмування |
– Комп’ютерні системи та мережі – Системне програмування – Програмування мобільних пристроїв і комп’ютерних ігор |
15.11.2019 14:00 |
кафедра |
Семенов Сергій Геннадійович |
(067) 579-30-82 s.semenov@ukr.net |
||
Розподілені інформаційні системи і хмарні технології |
– Комп’ютерна інженерія |
21.11.2019 12:00 |
кафедра |
Кожевніков Георгій Костянтинович |
(067) 123-97-18 kgk4711@yandex.ua |
||
Системи інформації |
– Системи штучного інтелекту – Телекомунікації та радіотехніка – Телекомунікаційні системи та мережі |
31.10.2019 13:00 |
кафедра |
Касілов Олег Вікторович |
707-61-39 o.kasilov@hotmail.com |
||