Телепроект НТУ «ХПІ» «Світ освіти»

#11-12 от 30.05.2019

Телепроект НТУ «ХПІ» «Світ освіти»

присвячений найбільш цікавим і значущим подіям, які відбуваються в університеті. 10-хвилинна програма виходить чотири рази на місяць по суботах на телеканалі Р1.

У суботу, 18 травня, глядачі телеканалу Р1 дивилися о 20:40 черговий випуск відеопроекту НТУ «ХПІ» «Світ освіти» – 2019. Програма присвячена грандіозній події, яку організував університет – Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки серед студентів і школярів і 25-річному ювілею «кузні» зірок вітчизняного та світового шоу-бізнесу: вокальному колективу Палацу студентів університету «Сузір’я».

У першому сюжеті глядачі побачили, як захоплююче проходила Формула один для роботів – RoboRace та інші цікаві конкурси, у яких брали участь машини, створені студентами і школярами з усієї України. Серед спікерів – студенти Львівської Політехніки, Харківського Політеху, школярі. Про цілі та головні завдання олімпіади розповів завідувач кафедри обчислювальної техніки та програмування НТУ «ХПІ» Сергій Семенов.

Другий матеріал телепроекту об’єднав усіх небайдужих до вокальної творчості MARUV (Анни Корсун), учасника шоу «Голос» Олександра Мороза, оперної співачки Феріде Дамзас і інших зіркових вихованців вокал-шоу-бенду «Сузір’я». А гуру колективу – педагог з вокалу Олена Апаріна поділилася своїми рецептами «вирощування» зірок.

Дивіться проект НТУ «ХПІ» «Світ освіти» на телеканалі Р1 щосуботи о 20.40 та повтори в наступні суботи в цей же час.

Детальний звіт про Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки читайте в наступному випуску газети.

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет