У бібліотеці Київського державного університету імені Тараса Шевченка серед інших новинок з’явився підручник „Логіка”, рекомендований Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів. Він користується великим попитом, особливо у студентів – математиків, фізиків, бо, на думку фахівців, у цій праці „застосовується логічний аналіз при вирішенні проблем у галузі математики, фізики, астрофізики, хімії та інших природничих і технічних наук”. Цю книгу презентував своїй „альма матер” випускник, автор підручника – професор НТУ „ХПІ” Станіслав Миколайович Пазиніч. „Логіка”, співавторами якої стали професори В.Г. Кремень – Президент Академії педагогічних наук, теж випускник КДУ, Л.Л. Товажнянский, О.Г. Романовський – ректор і проректор НТУ „ХПІ” та доцент П.П. Рєзніков, видана в нашому університеті.
Вже 30 років працює в НТУ „ХПІ” випускник філософського факультету КДУ С.М. Пазиніч, викладає філософію, психологію, логіку, зачаровує студентів (неодноразово виходив переможцем викладацьких рейтингів) надзвичайно цікавими, нестандартними спецкурсами „Філософська антропологія”, „Філософські проблеми екології” та ін., що допомагають слухачам краще осмислити світ та себе в ньому. „Цілісна, всебічно розвинута особистість – субоснова інноваційних технологій”, у конкретному випадку – технологій освітніх. Це ніби про самого професора С.М. Пазиніча – тема його доповіді, включеної до порядку денного пленарного засідання одразу двох міжнародних конференцій, що відбудуться в травні у Києво-Могилянській академії та в Гомельському університеті (Білорусія).
Доповіді на конференціях, лекції в інших вузах України, видання книг, в т. ч. і за кордоном – ось неповний спектр діяльності С.М. Пазиніча, вченого, педагога, чий потенціал ще повніше розкрився відтоді, як він працює в новаторському колективі кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами. Саме в цей період був написаний і виданий підручник „Логіка”, складений і готується до друку в Польщі „Глосарій до текстів з логіки та філософії”, підготовлені і викладаються нові спецкурси.
Станіслав Миколайович – справді цікава, всебічно розвинута особистість, з широким колом інтересів і захоплень, серед яких філософія йоги і трансцендентальна медитація, мистецтво танцю і архітектура, він – „морж” з 18-річним стажем. Таке загартування духу й тіла дають йому змогу жити в злагоді зі світом і з собою та передавати цю людяну й гармонійну філософію, свої різнобічні, багаті знання поколінням студентів.
Днями друзі, колеги, студенти привітали Станіслава Миколайовича з ювілеєм і побажали міцного здоров’я, добробуту і нових успіхів у праці вченого і педагога.
Редакція приєднується до цих поздоровлень і зичить ювіляру неперервного розвитку, багатьох років плідного, творчого життя!