О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Вітаємо стипендіатів Кабінету Міністрів України!


#19 от 26.10.2016

10 жовтня 2016 року Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки затвердив оновлений список науковців, що отримують стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Серед них три представники НТУ «ХПІ».

Постановою Комітету подовжено стипендії таким молодим вченим:

Водка Олексій Олександрович – доцент кафедри динаміки та міцності машин, кандидат технічних наук. Сфера наукових інтересів – коливання, прогнозування надійності та ресурсу складних механічних систем.

Ларін Олексій Олександрович – доцент кафедри динаміки та міцності машин, кандидат технічних наук. Сфера наукових інтересів – дослідження коливань лопаткових апаратів робочих коліс турбомашин, прогнозування ресурсу машинобудівних конструкцій.

Отримав стипендію також Зайцев Роман Валентинович – доцент кафедри фізичного матеріалознавства для електроніки та геліоенергетики, кандидат технічних наук. Сфера наукових інтересів – фотоелектричні перетворювачі на основі кристалічного кремнію та плівкових матеріалів, мікроконтролери, програмування.

Довідка:

На здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених можуть висуватися наукові співробітники, викладачі вузів, інженерно-технічні працівники і аспіранти, які мають опубліковані наукові праці, реалізовані актуальні науково-технічні розробки та наявні можливості для подальшого проведення наукових досліджень.

Присуджуються 320 щомісячних стипендій Кабінету Міністрів України, строком до двох років. Конкурси проводяться двічі на рік – до 1 квітня та до 1 вересня.

В наступних випусках газети ми детальніше розповімо про кожного зі стипендіатів Кабінету Міністрів України

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет