О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Готується оптимізація структури університету


#19 от 26.10.2016

У колективах кафедр і факультетів пройшло обговорення Проекту програми реструктуризації університету, що має бути здійснена згідно з положенням нового Закону «Про вищу освіту». Попереду – затвердження Програми Вченою радою НТУ «ХПІ». Ми звернулися до ректора, професора Є. І. Сокола з проханням прокоментувати цей процес.

– Так, реструктуризація спрямована і на виконання нового Закону, і на необхідність оптимізувати організацію освітньої діяльності університету, і на підвищення конкурентоспроможності НТУ «ХПІ» на внутрішньому та зовнішньому ринках, – повідомив ректор. – Для остаточного визначення шляхів такої реструктуризації, затвердження даної Програми, розробленої робочою групою, її проект було запропоновано всім підрозділам університету для обговорення викладачами, співробітниками, а також студентами. Сьогодні вже отримано близько 30 пропозицій щодо вдосконалення Програми, з яких робоча група виділила такі, що потребують детального обговорення в трудових колективах. Перед наступним засіданням Вченої ради керівництво університету проводить ряд таких зустрічей із метою обговорення пропозицій і побажань. Завершальна дискусія і винесення відповідного рішення відбудуться на засіданні Вченої ради 4 листопада.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет