О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

День відкритих дверей


#6 от 14.03.2008

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» запрошує відвідати наш університет та взяти участь у «Дні відкритих дверей» та олімпіадах, які відбудуться у неділю 30 березня 2008 року.

Початок заходу о 9:00 в Електротехнічному корпусі, де відбудеться зустріч з керівництвом університету, деканами, завідувачами кафедр та співробітниками приймальної комісії.

Абітурієнти отримають вичерпну інформацію про університет в цілому, про факультети і спеціальності, умови навчання та особливості правил прийому до НТУ «ХПІ» у 2008 році.

Також на гостей чекають демонстрація відеофільмів про наш університет, екскурсії до музею НТУ «ХПІ» та спортивного комплексу, на факультети і кафедри, а також спілкування з викладачами та співробітниками університету, зацікавленими в здібних і талановитих студентах.

ОЛІМПІАДИ

О 13 годині розпочнуться письмові олімпіади для абітурієнтів з таких дисциплін: математика, хімія, фізика, креслення, інформатика, українська мова (твір), англійська мова (конкурсна для спеціальності «Переклад»), англійська, німецька, французька мови та біологія.

ДЛЯ УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ НЕОБХІДНО МАТИ:

документ з фотокарткою, що посвідчує особу (паспорт або учнівський квиток), ручку та 55 грн.

ПІЛЬГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАД:

  • Переможці та призери олімпіад з будь-якої дисципліни (кількість необмежена) мають право вступу до НТУ «ХПІ» за окремим конкурсом.
  • Навіть не призові, але високі оцінки на олімпіадах з математики, хімії чи української мови (конкурсні дисципліни), можуть, за бажанням учасника, бути зараховані як оцінки вступних іспитів для навчання за контрактом.
  • Переможці та призери університетських олімпіад допускаються до участі у випускних випробуваннях довузівської системи НТУ «ХПІ» (травень).
  • Якщо переможці або призери університетських олімпіад приймають участь у загальному конкурсі, то вони мають переважне право на зарахування.

Запрошуємо сміливих, впевнених та цілеспрямованих абітурієнтів до участі в олімпіадах! Це шанс значно спростити вступ до НТУ «ХПІ».

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет