О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

#16 от 28.08.2009

Передовица

Щасливі першокурсники статья с фото
Нещодавно вчорашні школярі говорили слова подяки своїм учителям, а ось вони вже на порозі студентського життя.
З новим навчальним роком, дорогі друзі! статья с фото
[Ректор НТУ «ХПІ» Леонід Товажнянський]
От і знову 1 вересня – свято знань, ніби звичне для університету, та щоразу радісне, хвилююче, обнадійливе. Новий навчальний рік ми зустрічаємо під знаком уже близького 125-річчя Харківського політехнічного, яке ми будемо відзначати через рік.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 568/2009
[Президент України Віктор ЮЩЕНКО]
Ураховуючи важливу роль Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» у підготовці висококваліфікованих інженерних кадрів, наукових працівників, формуванні національної технічної еліти та з нагоди відзначення у 2010 році 125-річчя з дня його заснування постановляю:
Випускники НТУ «ХПІ»
Наближається видатна подія для нашого університету та для всієї України – 125-річчя Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Серед його випускників багато видатних вчених, відомих громадських та політичних діячів. Більшість з них можна побачити у портретній галереї Музею історії нашого вузу

Наука

Победа в конкурсе – важный стимул статья с фото
[А. Девизенко]
4-й конкурс «Лучший молодой ученый Харьковщины» организовала Харьковская областная государственная администрация.
Науковець, педагог, ветеран статья с фото
[Професор Л. Лубяний, в. о. зав. кафедри «Технічна кріофізика»]
Нещодавно колектив кафедри «Технічна кріофізика» вітав професора Г.Г. Жуня з 30-річчям його науково-викладацької роботи в НТУ «ХПІ».

Студенческая жизнь

Магістри – 2009 статья с фото
[Підготувала П. Ніколенко]
Їх 580 – юнаків та дівчат, які отримали цього року дипломи магістрів, що свідчать про закінчення Національного технічного університету «ХПІ».
страницы: 1, 2, 3, 4

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет