Здоров’я і творчої наснаги!

#1-2 от 10.02.2022

10 січня відзначив своє 75-річчя професор кафедри фізичної хімії Олександр Павлович Некрасов.

Все його життя пов’язане з рідним інститутом, який він закінчив з відзнакою у 1972 році. Тут пройшов шлях від студента до професора, декана факультету технології органічних речовин, який успішно очолював 25 років. Повсякденна копітка діяльність у нашому університеті вимагала від О.П. Некрасова повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. Його висока професійна компетентність, вимогливість і, водночас, увага і доброзичливе ставлення до людей забезпечили ювіляру заслужений авторитет і глибоку повагу колег і студентів, яким він дає не тільки свої знання і досвід, а й тепло своєї душі. Не одне покоління випускників харківського Політеху з вдячністю згадує свого доброго наставника.

Понад 40 років професор О.П. Некрасов віддав улюбленій праці – підготовці висококваліфікованих спеціалістів на кафедрі фізичної хімії. Є автором багатьох наукових та навчально-методичних розробок, наукових публікацій та патентів, був одним з ініціаторів створення в нашому університеті Ради молодих вчених. Свого часу очолював профспілковий комітет інституту, був заступником начальника НДЧ. На всіх посадах Олександр Павлович проявляв себе як прекрасний організатор, патріот рідного університету.

Багаторічна праця О.П. Некрасова на благо Харківського політехнічного інституту була високо оцінена багатьма нагородами, серед яких почесна відзнака Харківської обласної ради «Слобожанська слава», нагрудний знак «Відмінник вищої школи», грамоти Міністерства освіти і науки України, Диплом Першого ступеня МОНМС України, численні нагороди профспілок України та інші.

Бажаємо Вам, Олександре Павловичу, ще більших досягнень у професійній діяльності, творчої наснаги, великого людського щастя, радості, здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та сили духу!

Ректорат, співробітники кафедри фізичної хімії.

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет