Вибороли «срібло» літньої Універсіади

[Марія Долгарева]
#14 от 13.10.2021

20 вересня у Вінниці відбулося підведення підсумків XVІ літньої Універсіади України та урочисте нагородження переможців і призерів змагань, приурочене до Міжнародного дня студентського спорту. Ми вітаємо збірну НТУ «ХПІ», яка набрала 1572 очки і посіла 2 загальнокомандне місце у своїй категорії вищих навчальних закладів! Кубок отримав голова правління спортклубу «Політехнік» нашого університету Андрій Колісниченко (на знімку).

Відзначимо, що турнір відбувався у різних містах України з 17 видів спорту. Честь нашої команди захищали 35 спортсменів, які взяли участь у змаганнях з легкої атлетики, водного поло (чоловіки), плавання та важкої атлетики.

Збірна з водного поло, до складу якої входили Владислав Без’язичний (СГТ-118а), Єгор Івахно (БЕМ-1119в), Олег Крємса (БЕМ-1020д), Єгор Подсолонко (БЕМ-820ж), Дмитро Мамонтов (КН-620), Артем Бакіров (Е-120б), Костянтин Мєдвєдєв (ХТ, 6 курс), Степан Євтушенко, Микита Клиженко, Ігор Логвиненко (СГТ-М120), Мирон Сіробаба (ХТ105.8) зайняла 2 загальнокомандне місце.

Переможцями у своїй категорії стали наші плавці. Даяна Радченко (КІТ-419в) здобула три бронзові медалі у запливах на 50, 100, 200 м. Необхідні для загального успіху очки принесли також Софія Салінович (КІТ-117а), В’ячеслав Балашов (КІТ-619а), Ігор Німченко (СГТ-М120), Олександр Титов (БЕМ-118к), Михайло Бессаребенко (КН-218в) та Артем Сидоренко (Е-518б).

Найкращі результати на турніри показала і команда наших легкоатлетів. Сніжана Демідова (СГТ-119) завоювала «срібло» у стрибках з жердиною, Ірина Рофе-Бекетова (ХТ-Н119к) була другою у забігу на 100 м з бар’єрами, Руслан Касьянов (СГТ-119с) здобув бронзові нагороди у стрибках у довжину та разом з Володимиром Следюком, Кирилом Белашевим (СГТ-120с) і Михайлом Журбіним (СГТ-118б) – в естафеті 4х400 м, на рахунку Віолетти Никоненко (СГТ-118а) «бронза» у стрибках з жердиною, а у Любові Север’янової (СГТ-120с) – в забігу на 3000 м з перешкодами. Гарні результати показали також Андрій Петренко (СГТ-118а), Дарина Омарова (СГТ-119), Тамара Север’янова (СГТ-120с), Марина Курочкіна (БЕМ-1117г), Яна Лазарєва (І-220в), Руслан Світличний (БЕМ-419а) та Борис Кузін (СГТ-118а).

У змаганнях з важкої атлетики Максим Лановенко (ХТ-117г) увійшов до «дванадцяти» найсильніших, заробивши 39 очок.