ХПІ поліпшив показники в світовому рейтингу університетів

#14 от 13.10.2021

НТУ «ХПІ» продовжує динаміку в списку престижних вишів світу THE World University Rankings–2022, де посідає місце 1201+. Таким чином, харківський Політех вже третій рік поспіль покращує свої позиції за усіма напрямами. Всього у переліку представлено понад 1600 навчальних закладів з 99 країн світу. З 25 українських вищих навчальних закладів, які претендували на участь у рейтингу, до нього потрапили лише десять.

Зазначимо, що цього року харківський Політех поліпшив свої показники за всіма напрямами, тому його підсумковий бал підвищився майже на 10%.

Довідка:

Список World University Rankings від британського агентства Times Higher Education – всесвітній рейтинг університетів, який є найбільшим та різноманітним на сьогоднішній день, і вважається одним з найавторитетніших у світі, поряд із Шанхайським рейтингом та QS.

За матеріалами прес-служби НТУ «ХПІ».

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет