Відпочинок та оздоровлення – 2021

#13 от 29.09.2021

Профспілковий комітет НТУ «ХПІ», незважаючи на відсутність дотації з Фонду соціального страхування України, активно займався оздоровленням співробітників університету та членів їх родин влітку 2021 року. На жаль, діючий в Україні карантин теж вплинув на процес оздоровлення. Та попри ці обставини, 41 дитина (у минулому році – 4) була оздоровлена за пільговими путівками у дитячих таборах відпочинку як у Харківській області, так і в інших містах України. На це з профспілкового бюджету було виділено 171399 грн.

20 співробітників університету були оздоровлені за санітарно-курортними путівками (у минулому році – 6). На це з профспілкового бюджету витрачено 93730 грн.

Завдяки спільній роботі адміністрації університету і профспілкового комітету влітку відбулося 4 заїзди у спортивно-оздоровчому центрі «Політехнік» в урочищі Фігуровка, де відпочили 85 співробітників і членів їх родин. На прохання адміністрації для СОЦ «Політехнік» профспілковим комітетом була придбана радіоапаратура на суму 84144 грн.

Анатолій Фомін, голова профкому співробітників НТУ «ХПІ».

Валерія Субботіна, завідувач кафедри матеріалознавства:

«Безліч слів подяки профкому співробітників, особливо його голові Анатолію Йосиповичу Фоміну, за надану можливість не один рік поспіль оздоровлювати моїх синів! Моєму молодшому сину пощастило побувати цього року в чудовому науково-оздоровчому таборі «Авторська школа Бойка». Неможливо описати словами мої емоції, коли я бачила радість і щастя Тимофія і сама була вражена, наскільки цікаво і професійно все було організовано.

Наш профком – це надійність і впевненість не тільки для співробітників, а й радість для їх дітей!»

Світлана Сапронова, інженер кафедри фізики металів та напівпровідників:

«Намагаюся організовувати відпочинок своєї дочки щорічно. У виборі місця відпочинку і в оформленні путівки мені завжди допомагає профком співробітників ХПІ. З 6 років моя дочка оздоровлювалась у таборах «Лісова казка» (Харків), «Зелена гірка» (с. Водяне, Харківська обл.), «Салют» (с. Кирилівка, Запорізька обл.).

У цьому році вона побувала в таборі «Іскорка» (м. Святогорськ, Донецька обл.). Додому дочка повернулася задоволена, з масою позитивних емоцій та вражень.

Дякуємо профкому співробітників НТУ «ХПІ» за турботу, професіоналізм, оперативність та допомогу в організації якісного відпочинку»!

Оксана Маковоз, професор кафедри менеджменту та оподаткування:

«Мій 14-річний син Сергій вперше побував у дитячому таборі «Зміна» (смт. Кирилівка, Запорізька обл.). Перед його поїздкою ми дуже хвилювалися, та вже в перший день у таборі він нас заспокоїв. Прекрасні умови проживання, затишні кімнати, гарне харчування за типом «шведського столу», безліч цікавих конкурсів, тепле море та чудова атмосфера радості запам’ятаються йому надовго!

Дякуємо представникам профкому за їх піклування про відпочинок наших дітей!»

Вікторія Мартинова, інженер кафедри бізнес-аналітики, обліку та готельно-ресторанної справи:

«Я маю двох чудових синів і неодноразово зверталась до профкому за путівками в літні дитячі табори. Кожного разу мені пропонували на вибір табори в Харківській, Полтавській, Сумській областях, на Азовському та Чорному морях, допомагали в оформленні документів.

Цього року мій молодший син захотів до дитячого оздоровчого табору «JJ Camp», що біля Печенізького водосховища. Він відпочивав тут в минулому році і повернувся додому з позитивним настроєм, новими знаннями та навичками. Там працюють чудові організатори, веселі та турботливі вожаті, діти займаються англійською мовою, скорочитанням, беруть участь у різноманітних квестах та конкурсах. Вони знаходять нових друзів та по приїзду до Харкова вже обговорюють свою зустріч у наступному році.

Бажаю колективу профкому НТУ «ХПІ» здоров’я, натхнення та невичерпного оптимізму і сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю!»

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет