Ми стали студентами НТУ «ХПІ»!

#11 от 27.08.2021

В цей липневий день, хоча навчальний рік ще не розпочався, територією харківського Політехнічного курсують вчорашні школярі. Хтось самостійно, а багато хто разом з батьками прийшли до приймальних комісій подавати оригінали документів. Ці дівчата та хлопці – без п’яти хвилин студенти ХПІ і їх переповнюють почуття радості, щастя і …хвилювання. Адже навчатися вони будуть в одному з найкращих вищих навчальних закладів України! Бажаємо вам, першокурсники, упевнено і сміливо йти до своєї мети!

Андрій Почікалов та Ярослав Побко – щасливі першокурсники навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки. Вони приїхали з міста Красноград Харківської області.

«Ми – однокласники, і дуже радіємо, що й надалі навчатимемося разом: обрали не просто один інститут, а й спеціальність – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Знаємо, що буде нелегко, але дуже цікаво, адже майбутня професія – перспективна, а ХПІ – університет з потужною базою та давніми традиціями, які примножуються новими здобутками».

Хлопці мріють отримати не лише знання, а й дорогоцінний досвід, які допоможуть в майбутньому знайти гарну роботу, а поки що і Андрій, і Ярослав в очікуванні нових вражень, та плекають надію знайти себе ще й у спорті. Наприклад, Андрій у школі займався волейболом, велоспортом та пінг-понгом.

Аліна Семиволос з смт. Савинці (Харківська обл.) приїхала здобувати освіту за фахом «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології». Посмішка не сходить з її обличчя, коли вона розповідає про свої захоплення та прагнення.

 – До ХПІ мені порадили вступати друзі. Моя майбутня спеціалізація сподобалась батькам, я мрію отримати повну вищу освіту та продовжити навчання у магістратурі. Звичайно, я й досі перебуваю в піднесеному настрої, тим паче навчатимусь на бюджеті. У школі я займалася баскетболом, і маю надію, що зможу продовжувати гру на базі Спорткомплексу Політехнічного. Також я планую відвідувати басейн.

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет