О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Бібліотека вітає «Політехнік» з ювілеєм!


#1-2 от 08.02.2021

Колектив науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» вітає улюблену газету з 70-річним ювілеєм!

Від свого першого редакційного світанку і донині «Політехнік» крокує пліч-о-пліч з багатотисячним колективом Університету, з любов’ю розповідаючи про будні та свята, успіхи та здобутки Політеху. Наша газета – це своєрідний літопис університету, на сторінках якої оживають віхи його історії та сьогодення.

З нагоди ювілею зичимо колективу редакції «Політехнік» міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків, сили та енергії у професійній діяльності, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, благополуччя та добробуту в родинах!

Колектив НТБ НТУ «ХПІ».

Від редакції:постійною темою газети є багатогранна діяльність НТБ університету. Будівництво її нового корпусу висвітлювалося в численних репортажах – від закладення фундаменту до урочистого відкриття.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет