О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Літо 2020


#10 от 13.10.2020

Профком співробітників

Одним з найважливіших та найвідповідальніших доручень членів профспілки до своїх профспілок є організація відпочинку дітей та оздоровлення співробітників та членів їх родин.

Цьогоріч у зв’язку із введенням карантину та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 до 31 липня поточного року в Україні була призупинена діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. На жаль, через це влітку було зірвано оздоровлення і відпочинок дітей у дитячих оздоровчих таборах. У серпні профспілковий комітет придбав для дітей співробітників 3 путівки до ДОТ «Авторська школа Бойка» та одну путівку до ДОТ «Березівські мінеральні води». Крім цього, комітет надав профспілкову виплату 40 співробітникам університету, які самостійно влітку оздоровлювали своїх дітей. Також через карантинні заходи за санаторними путівками було оздоровлено лише 8 співробітників університету (у 2019 році – 31).

Незважаючи на дуже жорсткі вимоги до роботи, завдяки зусиллям адміністрації університету влітку 2020 року працював спортивно-оздоровчий центр «Політехнік» (сел. Фігуровка). Для комфортного відпочинку співробітників профспілковий комітет профінансував придбання 20 ліжок на суму 46 000 грн. Як і планувалось, в СОЦ «Політехнік» відбулося 3 заїзди, в яких змогли відпочити 90 співробітників і членів їх родин (у 2019 році – 60). Дітям співробітників, які відпочивали разом з батьками в СОЦ «Політехнік», була надана профспілкова виплата на оздоровлення.

Профком студентів

Спортивно-оздоровчий центр «Політехнік» і цього року залишився основним місцем відпочинку студентів НТУ «ХПІ». Профком студентів надав путівки до нашої улюбленої Фігуровки всім бажаючим. Всього було оздоровлено 273 чоловіка – 30 із них були просто відпочивальниками. А команди з баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, вільної боротьби та інші спортивні секції використали відпочинок у «Політехніку» для тренувань. Слід зазначити, профком надає дотацію студентам при купівлі путівки.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет