О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Кращі магістерські випускні роботи – 2018


#1-2 от 10.02.2020

Переможців визначила конкурсна комісія університету. На її розгляд було надано 107 робіт з 5 навчально-наукових інститутів та 4 факультетів. Було присуджено 62 призових місця: І місце посіли 16 студентів, ІІ місце – 18, ІІІ місце – 28.

Навчально-науковий інститут енергетики, електроніки та електромеханіки: 1 місце – Іван Яковенко (Е-22м); 2 місце – Павло Хомченко (Е-52м), Ярослав Ісаченков (Е-22ам); 3 місце – Денис Золотарьов (Е-52м), Іван Пальчик (Е-52ам), Сергій Батаченко (ЕМБ-42в), Олександр Бекарюк (Е-42ам), Станіслав Богдашка (Е-22м), Анатолій Гридін (НТ-42ем), Олександр Колбаса (ЕМ-12м), Віктор Сіладі (ЕМБ-42б).

Навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту: 1 місце – Вадим Карпов (МІТ-32м), Владислав Юрченко (МІТ-22ам), Віталій Романенко (МІТ-12бм); 2 місце – Вадим Воропай (МІТ-12ам), Сергій Козлов (МІТ-32м), Данило Василенко (МІТ-22м), Юрій Синиця (МІТ-32б); 3 місце – Віталій Свідло (ТМ-72м), Віталій Хлистун (МІТ-52), Владислав Рожков (Е-42бм), Дмитро Ковшов (МІТ-62м), Ігор Сіренко (МІТ-1б2м).

Навчально-науковий інженерно-фізичний інститут: 1 місце – Микола Коновалов (І-22бм), Ірина Гомозкова (І-22ам); 2 місце – Євгенія Ржавська (І-12бм); 3 місце – Сергій Буйний (І-12бм), Сергій Малишев (І-32м), Аліна Білоус (І-62м), Сергій Амінов (І-32м).

Навчально-науковий інститут хімічних технологій та інженерії: 1 місце – Дар’я Пилипенко (ХІТ-52бм), Володимир Юсов (ХІТ-22бм), Анастасія Здорик (ХІТ-32м), Тетяна Семенцова (ХІТ-12м), Олексій Жигалко (ХІТ-52бм); 2 місце – Катерина Сіренко (ХІТ-42м), Михайло Сівцов (ХІТ-42м), Вікторія Кумпицька (ХІТ-42бм), Аліна Сергєєва (ХІТ-22м); 3 місце – Олена Авдєєва (ХІТ-32м).

Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу: 2 місце – Олена Солоницька (ЕК-82м), Олександра Ротерман (БФ-82м); 3 місце – Артем Василенко (ЕК-12ам), Оксана Голєніщева (БФ-82м), Дмитро Сиром’ятников (ЕК-72м), Вікторія Добрянська (БФ-91м), Дмитро Юренко (ЕК-22б).

Факультет соціально-гуманітарних технологій: 2 місце – Анастасія Колеснік (СГТ-32м), Катерина Поддубко (СГТ-42м); 3 місце – Інна Оліфенко (СГТ-32м).

Факультет комп’ютерних наук і програмної інженерії: 1 місце – Світлана Луценко (КН-22м), Андрій Ткачук (КН-32м); 2 місце – Алла Бойко (КН-52бм), Дмитро Гієвський (КН-32ам), Микита Ляшенко (КН-52бм); 3 місце – Інна Хантицька (КН-52бм).

Факультет комп’ютерних та інформаційних технологій: 1 місце – Артем Харченко (КІТ-22м), Дмитро Безкровний (КІТ-32м), Роман Ковтун (КІТ-12м); 3 місце – Тетяна Обухова (КІТ-22ам), Олександр Опришкін (КІТ-42м), Євгеній Вдовенко (КІТ-12ам).

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет