О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Відзначаємо кращих


#19 от 12.11.2019

15 листопада з нагоди Міжнародного дня студента відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращих студентів нашого університету. Ректор професор Є. І. Сокол зустрінеться зі студентами, які проявили себе у різних сферах університетського життя та вручить їм свідоцтва про присудження іменних стипендій і звань «Кращий учасник науково-дослідної роботи», «Кращий активіст профспілки», «Кращий у самодіяльності», «Кращий спортсмен».

Іменні стипендії цього року отримуватимуть:

Стипендія Президента України

Павло Ситников (2.МІТ211н.8), Станіслав Конкін (І-17а), Ірина Тимошенко (ХТ-36(Н)), Тетяна Правдіна (І-46б(МТ)).

Стипендія Верховної Ради України

Кароліна Мерецька (2.МІТ212п.8), Владислав Яловега (2.КІТ202п.8), Оксана Рак (2.ХТ110н.8), Тетяна Друз’яка (2.БЕМ502п.8).

Обласна стипендія ім. О. С. Масельського

Яна Соломонова (І-17а), Анастасія Хмельницька (2.БЕМ506п.8).

Стипендія ім. В. Л. Кирпичова

Владислав Ганзюк (МІТ-27у(МШ)), Михайло Грошевий (І-26б), Дмитро Матухно (І-17а), Лея Сохет (1.КН101п.8), Владислава Тульнова (2.ХТ301п.8).

Кращий учасник науково-дослідної роботи

Наталія Баламут (2.ХТ109п.8), Карина Білогубкіна (2.ХТ104п.8), Руслан Бредун (2.Е106п.8), Олександр Бредун (2.Е106п.8), Оксана Бузнік (2.ХТ104п.8), Микита Букрєєв (І-26б), Дар’я Главчева (КІТ-26а), Михайло Грошевий (І-26б), Борис Карпутін (2.ХТ104п.8), Андрій Коба (2.МІТ212п.8), Владислав Кашта (2.МІТ701п.8), Дарія Консевич (КН-36д), Павло Корекян (ХТ-36(Н)), Денис Коробко (Е-Н419а), Микита Кочетов (2.МІТ102п.8), Альона Миргородська (БЕМ-76а(БФ)), Євген Морозов (Е-М219а), Владислав Нікітін (2.МІТ501п.8), Микита Пацерін (2.МІТ402.8), Валентина Пугач (2.ХТ104п.8), Наталія Регеда (2.ХТ104п.8), Іван Сажнєв (МІТ-Н419з), Ілля Сергієнко (2.Е106п.8), Олександр Сидоренко (І-46а(МТ)), Дар’я Стогній (МІТ-27(ІТ)), Яна Тверська (БЕМ-86(ЕК), Михайло Тимін (Е-Н219а), Ірина Тимошенко (ХТ-36(Н)), Юлій Ткачов (Е-М119в), Володимир Хлудєєв (І-26б), Наталія Щербак (2.БЕМ702п.8).

Кращий активіст профспілки

Анастасія Тарабанова (2.Е207п.8), Ольга Сухова (2.БЕМ201п.8), Сергій Шигида (БЕМ-17(ЕК)), Дар’я Жарова (1.КІТ402.8), Марина Вельможна (1.СГТ241.8а), Денис Риженко (1.КН401.8), Данила Христюшин (1.КН401.8), Анатолій Тонконог (1.МІТу701.8), Стефан Широков (ХТ-47(ІТ)), Дмитро Кормишов (ОПК-416), Юлія Савраєва (2.Е303п.8).

Кращий активіст студентського самоврядування

Дарія Курган (БЕМ-27б(БФ)), Анастасія Капітан (СГТ210.8в), Віталій Бондарєв (ХТ-17а(О)), Тетяна Мирошник (БЕМ-76(ЕК)), Вікторія Дементьєва (І-М319а), Валерія Гура (КІТ-77), Анна Безвесильна (ХТ-16б(О)), Ілля Ісаінков (1.КІТ103.8), Олександр Сапаров (СГТ-М219а), Олексій Ліньков (КН-36е), Анастасія Постнікова (Е-96(ЕМ)), Ганна Гайдук (БЕМ-67б(БФ)), Юлія Воронова (БЕМ-47(БФ)), Тетяна Давиденко (МІТ-57(МТ), Ольга Мельохіна (МІТ-56(МТ)), Людмила Колісник (МІТ-М219).

Кращий учасник художньої самодіяльності

Юлія Сиднюк (1.БЕМ 601.8), Поліна Пелюхня (2.БЕМ507.п8е), Олександр Лемешко (Е-27у), Юлія Васильченко (СГТ-319а), Оксана Маркова (Е-97), Дар’я Жарова (1.КІТ402.8), Ігор Молчан (Е-47б(ТМ)).

Кращий спортсмен

Дмитро Аракчеєв (1.СГТ101.8а), Владислав Без’язичний (1.СГТ101.8а), Анастасія Бойко (1.КН101.8), Катерина Жорова (1.БЕМ802.8б), Андрій Калякін (СГТ-47), Олександр Кічерман (СГТ-47), Микита Клиженко (СГТ-46б), Дмитро Павлов (1.МІТ203.8), Мирослава Савченко (1.СГТ101.8б).

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет