Літо – 2019

[Поліна Ніколенко]
#15-16 от 20.09.2019

Кожного року профспілкові комітети співробітників та студентів, ректорат нашого університету докладають чимало зусиль для того, щоб політехніки змогли добре відпочити, оздоровитися та отримати позитивні емоції у спортивно-оздоровчому таборі «Політехнік» (Фігуровка), а їх діти – у найкращих таборах Харківської області і України. Для цього профспілка та адміністрація вузу виділяють необхідні кошти, які компенсують частину вартості путівки.

Профспілка співробітників

Влітку всього було оздоровлено 72 дитини. 58 путівок було придбано профспілкою ХПІ. У таборах Харкова та області відпочили 55 чоловік, а за їх межами – на морському узбережжі – 17 дітей. З профспілкового бюджету на дотацію дитячих путівок було виділено 244 тис. 082 грн., що складає 45% від загальної вартості путівки. Дотація від адміністрації вузу склала 64 тис. 100 грн, що дорівнюється 12% вартості путівки. Серед таборів, які користувалися популярністю у дітей наших співробітників були дитячий мовний табір авторської школи Бойко, Харківська область – 11 чоловік, «Салют»(смт. Кирилівка) – 9 чоловік, «Лісова казка», Харків – 8 чоловік. Батьки вдячні профспілці ХПІ за прекрасно організований відпочинок їх дітей!

На початок вересня за санаторно-курортними путівками оздоровилися 29 співробітників університету, 45% від вартості путівки було компенсовано за рахунок бюджету профспілки.

Профспілка студентів

Влітку в спортивно-оздоровчому таборі «Політехнік» відпочили 60 студентів та 180 членів спортклубу ХПІ. За підтримки профспілки студентів для студентів – членів профспілки – діяла спеціальна пільгова ціна, нижча на 20% за основну. Приємно відзначити, що у 2019 році бажаючих відпочити у нашому славетному таборі, який нещодавно відзначив свій 65-річний ювілей, було значно більше, ніж у 2018-му. З кожним роком наш «Політехнік» стає привабливішим, завдяки підтримці ректорату тут створені комфортні умови для незабутнього відпочинку та занять спортом. Відремонтовані кімнати у корпусі, чотири нових котеджі, спортивні майданчики, корти для гри у теніс – все це приваблює відпочиваючих. Сподіваємося, що у наступному році до «Політехніка» приїде ще більше бажаючих відпочити.

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет