О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

До Дня науки України


#13 от 18.06.2019

24 травня відбулося чергове засідання Вченої ради університету під головуванням голови Вченої ради професора Л. Л. Товажнянського та за участі ректора професора Є. І. Сокола

Засідання розпочалося із вручення атестатів, грамот та дипломів співробітникам та студентам університету з нагоди Дня науки України.

Нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення» були нагороджені В’ячеслав Володимирович Березуцький – завідувач кафедри охорони праці та навколишнього середовища та Володимир Омелянович Бондаренко – професор кафедри передачі електричної енергії.

Нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти» було вручено Леоніду Михайловичу Любчику – завідувачу кафедри комп’ютерної математики та аналізу даних.

Грамоту МОН України отримав Олег Валентинович Соболь – завідувач кафедри матеріалознавства.

Подяку МОН України одержали Віталій Володимирович Дмитрик – завідувач кафедри сварки, Олександр Юрійович Заковоротний – вчений секретар НТУ «ХПІ», Сергій Геннадійович Семенов – завідувач кафедри обчислювальної техніки та програмування.

Атестат доцента було вручено Дмитру Анатолійовичу Шокарьову (електричних станцій).

Диплом кандидата наук одержали Вікторія Сергіївна Мазаєва, Олена Володимирівна Сьомкіна (технічної електрохімії), Олексій Ігорович Фесенко (технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей), Віта Миколаївна Шумейко (технології переробки нафти, газу та твердого палива).

Почесною грамотою Харківської облдержадміністрації були нагороджені Михайло Дмитрович Годлевський – завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління, Микола Миколайович Сіренко – директор Центру заочного та дистанційного навчання, Михайло Михайлович Красіков – доцент кафедри українознавства, культурології та історії науки.

Диплом стипендіата в галузі науки імені К. Д. Синельникова Харківської облдержадміністрації отримала Ксенія Олександрівна Мінакова (кафедра фізики).

Подяку Харківської облдержадміністрації одержав Микола Анатолійович Ткачук – завідувач кафедри теорії і систем автоматизованого проектування механізмів і машин.

Грамота Харківської обласної ради була вручена Анатолію Сергійовичу Савенкову (хімічної технології неорганічних речовини, каталізу та екології), Галині Миколаївні Шабановій (технологій кераміки, вогнетривів, скла та емалей).
Подяку голови Харківської обласної ради отримав Олександр Сергійович Куценко – завідувач кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій).

Подяку Харківського міського голови одержали Олександр Павлович Усатий – завідувач кафедри турбінобудування, Володимир Іванович Милих – завідувач кафедри електричних машин, Леонід Петрович Тижненко – завідувач відділу НДЧ з науково-технічної інформації та патентно-ліцензійної роботи.

Почесною грамотою виконкому Харківської міської ради були нагороджені Юрій Михайлович Краснопольський (біотехнології, біофізики і аналітичної хімії), Валерій Євгенович Ведь (інтегрованих технологій процесів та апаратів), Антон Миколайович Ганжа – завідувач кафедри теплотехніки та енергоефективних технологій.

Грамоти Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації «за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіональної майстерності, особистий внесок у справу навчання і виховання молоді, та з нагоди Дня науки» отримали Павло Володимирович Брінь (менеджменту та оподаткування), Володимир Стефанович Білецький (видобування нафти, газу та конденсату), Олеся Валеріївна Білоус (фізичного виховання), Віктор Якович Бортніков (навчальний відділ), Тетяна Євгенівна Гончаренко (іноземних мов), Тетяна Андріївна Жадан (економічного аналізу та обліку), Юрій Володимирович Міхлін (прикладної математики), Денис Вікторович Мірошниченко (технології переробки нафти, газу та твердого палива), Валентин Іванович Носков (обчислювальної техніки та програмування), Олена Миколаївна Півень (технології жирів та продуктів бродіння), Юрій Володимирович Ромашов (парогенераторобудування), Володимир Євгенович Сокол (програмної інженерії та інформаційних технологій управління).

Грамоти ректора НТУ «ХПІ» одержали Георгій Ігорович Молчанов (обчислювальної техніки та програмування), Вадим Володимирович Старіков (фізики металів і напівпровідників), Наталія Володимирівна Дженюк (систем інформації), Максим Юрійович Толкачов (систем інформації), Юрій Валентинович Хомяк (комп’ютерних та радіоелектронних систем контролю та діагностики), Олександр Васильович Кузьменко (кафедра права), Вікторія Вікторівна Самаріна (ділової іноземної мови та перекладу), Галина Миколаївна Леус (ННІ МІТ), Раїса Миколаївна Дементій (навчальний відділ), Тетяна Сергіївна Мазур (навчальний відділ), Надія Василівна Северин (гуманітарних наук), Микола Петрович Заверющенко (української, російської мов і прикладної лінгвістики), Тетяна Борисівна Конотопська (науково-дослідна частина), Світлана Іванівна Зюбанова (фізичної хімії), Денис Вікторович Мєшков (двигунів внутрішнього згоряння), Геннадій Вікторович Гейко (обчислювальної техніки та програмування).

Дипломами Національної академії педагогічних наук України «за активну участь у семінарах виставки і представлення освітніх інноваційних технологій» були нагороджені Сергій Юрійович Бєлік (двигунів внутрішнього згоряння), Ксенія Олександрівна Мінакова (фізики), Сергій Олександрович Петров (органічного синтезу і нанотехнологій), Сергій Анатолійович Радогуз (українознавства, культурології та історії науки).

Диплом I ступеня ХІІІ регіонального наукового конкурсу молодих вчених було вручено Василю Володимировичу Малікову (українознавства, культурології та історії науки).

Сертифікати за розробку дистанційних курсів отримали В’ячеслав Володимирович Березуцький – «Теорія ризиків», Олександр Семенович Пономарьов, Ірина Валентинівна Костиря – «Моделювання підготовки і професійної діяльності фахівців».

Подяку Всеукраїнської науково-практичної конференції «Екологічна безпека – сучасні проблеми і пропозиції» одержав Валерій Павлович Шапорев (хімічної техніки та промислової екології).

Сертифікатом переможця у благодійному проекті «Авіатор – 2019» Благодійного фонду «Фонд Бориса Колеснікова» був нагороджений Володимир Хлудєєв, який також отримав можливість поїхати до Франції.

Нагороду «Multidimension Award» за 1 місце у Міжнародному конкурсі студентів інженерних спеціальностей «ICAMES 2019», який відбувся у Босфорському університеті (Туреччина), отримали Вікторія Тараненкова, Ірина Тимошенко, Павло Корекян.

Грамотою за 3 місце у регіональній олімпіаді з вищої математики для студентів нематематичних спеціальностей була нагороджена Тамара Рудько.

Дипломи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт отримали Олексій Кулик (галузь «Енергетика»), Оксана Бузник (спеціальність «Хімічні технології та інженерія») – номінація «За практичну цінність розробки для розвитку вітчизняного виробництва», Карина Білогубкіна – номінація «За актуальність наукової роботи та високий рівень досліджень», Олександр Ждан (галузь знань «Електротехніка та електромеханіка», Сергій Альохін (галузь знань «Електротехніка та електромеханіка»), Геннадій Гриненко (спеціальність «Автомобільний транспорт»), Олександр Дрюк (дисципліна «Ремонт машин»), Владислав Кашта (спеціальність «Автомобільний транспорт»), Іван Саміло (спеціальність «Радіотехніка»), Сергій Луценко (спеціальність «Радіотехніка»), Анна Любченко (напрямок «Металургія»), Владислав Кучерський (галузь знань «Матеріалознавство»), Михайло Жулінський (спеціальність «Матеріалознавство»), Валентин Рябоштан (галузь знань «Механічна інженерія»), Жанна Краєвська (навчальна дисципліна з предметної компетенції «Нанотехнології та матеріалознавство у машинобудуванні»), Марія Маслак (спеціалізація «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»), Дар’я Борзенкова (спеціалізація «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»), Яна Тверська (спеціалізація «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища») та була нагороджена Подякою її керівник Тетяна Анатоліївна Дяченко, Михайло Грошевой (галузь «Цивільний захист»), Микита Букрєєв (галузь «Цивільний захист»), Анна Богацька, Ольга Хорошайло, Віталій Власенко, Тетяна Долуда, Тетяна Правдіна, Юлія Прилуцька, Анастасія Нудьга (спеціалізація «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика»).

Грамоти Всеукраїнської студентської олімпіади отримали Вадим Скіпа (спеціальність «Радіотехніка»), Марія Пахнутова (спеціальність «Харчові технології»), Богдан Яценко (спеціальність «Харчові технології»), команда НТУ «ХПІ» – у номінації «Кращий командний результат» зі спеціальності «Харчові технології», Тетяна Будьонна (спеціальність «Харчові технології»), Олексій Мочалов (спеціальність «Харчові технології»), Данило Трофименко (спеціальність «Хімічні технології неорганічних речовин», команда НТУ «ХПІ» (спеціальність «Хімічні технології неорганічних речовин»), Артем Пойманов («Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів»), команда НТУ «ХПІ» («Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів»), Олег Бєляєв («Електромеханіка») – 3 місце, Анна Козлова (спеціальність «Екологія»), Олександр Смілянський (спеціальність «Прикладна механіка»), Володимир Палієнко (спеціальність «Прикладна механіка»), Олександр Дуванський (спеціальність «Прикладна механіка»), Ярослав Балаба (навчальна дисципліна «Математика»), Костянтин Звєрєв (навчальна дисципліна «Математика»), Анастасія Бойко (навчальна дисципліна «Математика»), Лея Сохет (навчальна дисципліна «Математика»), Андрій Тепляков (навчальна дисципліна «Математика»), Олена Борисівна Ахієзер, Ольга Дунаєвська – за плідну підготовку команди НТУ «ХПІ», Володимир Кабачек – за діяльну участь у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, команда НТУ «ХПІ» (спеціальність «Електротехнічні системи електроспоживання») була нагороджена грамотою та кубком.

Подяками та дипломами Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Економіка» були нагороджені Тетяна Погорєлова, Станіслав Сусліков, Сергій Мельник, Олександра Горшкова, Тетяна Наумова, Валерія Климова.

Подяки та дипломи Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт «Технологія машинобудування» отримали Олена Набока – за активну участь у Всеукраїнській олімпіаді, Роман Максюта, Микола Бєлоусов, керівник – Олександр Олександрович Клочко.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет