Студентське самоврядування: наука, навчання і кохання!

[Поліна Ніколенко]
#5 от 14.03.2019

Наприкінці минулого року, а саме 26 грудня, в нашому університеті вся студентська громадськість брала активну участь у виборах голови органу студентського самоврядування (ОСС) нашого університету. Перемогу в них здобув Володимир Хлудєєв (І-26б) – третьокурсник навчально-наукового інженерно-фізичного інституту.

Найактивнішими у виборах виявилися представники інститутів І, Е, ХТ і МІТ. Понад 20 студентів – найзацікавленіших, ініціативних та креативних – увійшли в команду Володі Хлудєєва. Серед них активісти: Ольга Гордієнко (ХТ-16а (О) та Анна Безвесільна (ХТ-16б (О), Станіслав Конкін (І-17а) і першокурсник Ігор Онопрієнко (1.Е204.8).

З перших днів свого існування ОСС визначив основні напрямки своєї діяльності. Було створено 5 департаментів: співпраці зі студентами, центри піару та реклами і культурно-масовий, а також відділи наукових проектів і спортивний. Представники цих департаментів будуть тримати зв’язок зі студентами всього університету через студради, організовувати святкові культурно-масові заходи, наукові проекти і спортивні заходи.

Ще попереду реалізація креативних ідей і втілення сміливих планів. Але вже в зимові місяці наш ОСС заявив про себе.

«13–14 лютого ми проводили в Політеху День Святого Валентина, – розповідають активісти. – Студенти, звичайно, полюбляють всі свята, але до Дня всіх закоханих вони особливо небайдужі! Ми і самі з натхненням займалися організацією цього заходу: готували листівки-валентинки, підбирали романтичну музику, яка потім звучала в холах корпусів! Кожен студент, викладач, будь-який співробітник університету міг підписати «валентинки» для друзів і подруг, колег, коханих або дорогих серцю викладачів! Нам дуже приємно, що цей день вийшов дійсно святковим!

Ми вже розпочали активну співпрацю з профкомом студентів Політеху. Будемо разом організовувати студентське дозвілля в гуртожитках, влаштовувати вечори кіно, змагання з настільних ігор, традиційні і всіма улюблені Дні здоров’я і Дні каші, від яких студенти завжди у захваті!

А ще ми співпрацюємо з харківською IT-компанією CodeIT і хочемо об’єднати всіх студентів у соціальних мережах. Для цього зараз розробляється спеціальний додаток для НТУ «ХПІ», який функціонально полегшить життя студентів. Ну і, звичайно, у нас великі плани на майбутнє!»

Розмовляла Поліна Ніколенко

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет