О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Сайт НТУ «ХПІ»


#2-3 от 14.02.2019

Диплом у представництві датської компанії захищено

Андрій Шкребела – студент 6 курсу навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ «ХПІ» проходив переддипломну практику в представництві компанії «БІІР Україна» (Одеса), з якою співпрацює наш університет. Вона спеціалізується на проектах з використання вітроенергетики та інших відновлюваних джерел енергії, видобутку і транспортування газу і нафти. Андрій побудував моделі енергосистем України і Європи в середовищі MatLab Simulink і змоделював їх спільну роботу. Захист його дипломного проекту «Дослідження системи керування частотою в ОЕС України» проходив у Одеському представництві компанії «БІІР Україна» за участі співробітників датського офісу компанії, з якими був організований телеміст. Презентація результатів дослідження відбувалася англійською. На думку експертів, аналіз, проведений у роботі, дозволяє прогнозувати особливості розвитку енергосистеми в період реорганізації енергетичного ринку України.

Hands-on Science Experiments у фізиці

Старший викладач кафедри фізики НТУ «ХПІ» Ксенія Мінакова (перший ряд, третя зліва) взяла участь у третій Всеукраїнській інтернет-конференції «Сучасні освітні тенденції: технології та інструменти розвитку креативного мислення». Вебінар, організований освітнім проектом «На урок», спрямований на розвиток потенціалу вчителів та поширення інформації про новітні підходи в шкільній освіті. Ксенія Мінакова, один із шести спікерів конференції, розповіла про впровадження Hands-on Science Experiments у навчальний процес. Ксенія поділилася досвідом застосування різних методик для навчання фізики та інших природничих наук в ХПІ.

Відзначимо, що старший викладач кафедри фізики ХПІ Ксенія Мінакова є співорганізатором і координатором науково-популярних освітніх проектів нашого університету для дітей: «Канікули з Політехом», «Суботи з Політехом», «Science is fun!», «Вулична Фізика», «Дивовижна фізика». Вчені ХПІ проводять майстер-класи, воркшопи, інтерактивні лекції та розвиваючі ігри для дітей і молоді, основою яких є проведення дослідів, експериментів, демонстрацій.

За матеріалами прес-служби НТУ «ХПІ»

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет