О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Вшановують студентів


#19-20 от 11.12.2018

19 листопада з нагоди Міжнародного дня студента відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих студентів нашого університету. Ректор, професор Є. І. Сокол зустрівся зі студентами, які проявили себе у різних сферах університетського життя та вручив їм свідоцтва про присудження іменних стипендій і звань «Кращий учасник науково-дослідної роботи», «Кращий активіст профспілки», «Кращий у самодіяльності» та «Кращий спортсмен».

Іменні стипендії цього року отримуватимуть:

Стипендія Президента України

Дмитро Безрукавий (ХТ-55б (О), Олександра Літвиненко (БЕМ-16 (ЕК), Юрій Сагайдашніков (МІТ-33амп (МТ), Дар’я Юрчик (КІТ-26б).

Стипендія Верховної Ради України

Геннадій Гриненко (МІТ-23мн(ТМ), Віктор Челак (КІТ-23мп).

Кабінету Міністрів України

Світлана Сердюк (БЕМ-13амп (БФ), Дар’я Толмачова (МІТ-33амп (МТ).

Обласної держадміністрації

Ганна Бойко (МІТ-23мп (МТ), Денис Єрьоменко (МІТ-53мп (МШ).

Стипендія ім. В. Л. Кирпичова

Анна Воротній (ХТ-55а(О), Данило Ісаєв (І-27б), Софія Клочко (СГТ-16в), Петро Кюппєр (КН-55а), Павло Паламарчук (І-26а).

Стипендія ТОВ «Васищевський завод рослинних олій»

Вікторія Акимченко (2.ХТ301п.8), Тетяна Будьонна (2.ХТ301п.8), Катерина Гуцул (ХТ-45а (О), Олексій Мочалов (ХТ-45а (О), Єлизавета Торпан (2.ХТ301п.8).

Кращий учасник науково-дослідної роботи

Едуард Алєксєєв (КН-36г), Євгеній Ананьїн (2.МІТ212п.8), Марія Ареф’єва (Е-13амп (ЕМБ), Вадим Безкоровайний (ЕМ-13мн (ЕМ), Руслан Бредун (2.Е106н.8), Микита Васильєв (2.Е40Ін.8), Дмитро Гудков (2.І207п.8), Микола Дзюба (2.Е106п.8), Олексій Доля (2.І207п.8), Дар’я Кабашна (2.Е206п.8), Борис Карпутін (2.ХТ104п.8), Анастасія Ляшенко (2.МІТ212п.8), Дарина Майстро (БЕМ-15а (ЕК), Іван Манукалов (Е-13бмп (ЕМБ), Кароліна Мерецька (2.МІТ212п.8), Оксана Радецька (ХТ-33мп(Н), Оксана Рак (2.ХТ110н.8), Богдан Резанов (КН-83мп (КІТ), Юрій Сагайдашніков (МІТ-33амп (МТ), Павло Ситников (2.МІТ211н.8), Арсен Турчанніков (МІТ-23мн (ТМ), Катерина Чуприна (ХТ-33мп(Н).

Кращий активіст профспілки

Ангеліна Волощенко (ОПК-227), Владислав Ганзюк (МІТ-27у (МШ), Анастасія Катасонова (СГТ-16в), Валерія Кудіна (СГТ-25а), Анастасія Панасюк (СГТ-47), Денис Риженко (1.КН401.8), Юлія Савраєва (2.Е303п.8), Олена Сергієнко (ХТ-25(Н), Павло Ситников (2.МІТ211н.8), Марія Циганкова (ОПК-227), Олександр Чалий (Е-45(ФТ), Віталія Швайдак (БЕМ-78б (БФ), Сергій Шигида (БЕМ-17 (ЕК), Стефан Широков (ХТ-47(ІТ).

Кращий учасник художньої творчості

Данило Атанов (МІТ-15б (ІТ), Євгенія Громова (КІТ-45а), Богдан Давидченко (Е-16), Світлана Іщенко (І-25а), Максим Калугін (Е-16), Артем Кротько (МІТ-17 (ІТ), Аліна Лисиця (2.КІТ501п.8), Ярослав Меркулов (1.Е109.8), Поліна Пелюхня (2.БЕМ507п8Е), Антон Погорєлов (КІТ-46б (АП), Олеся Самсонова (БЕМ-15б (БФ), Ганна Сем’я (Е-23амп).

Кращий спортсмен

Єлизавета Вакарєва (1.КІТ101.8а), Юлія Гадаєва (МІТ-27 (ІТ), Марія Зарецька (1.БЕМ402.8), Данило Ісаєв (І-27б), Михайло Махновський (КН-57б), Анастасія Прозорова (1.СГТ101.8б), Руслан Русанов (ХТ-53бмп (ІТ), Роман Супрун (СГТ-45).

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет