О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

25 травня відбулося чергове засідання Вченої ради університету


#11 от 14.06.2018

25 травня відбулося чергове засідання Вченої ради університету

під головуванням голови Вченої ради, професора Л. Л. Товажнянського та за участі ректора, професора Є. І. Сокола.

Розпочалося засідання традиційно з вручення нагород, атестатів, дипломів і грамот співробітникам НТУ «ХПІ». Відзнакою НАН України «За підготовку наукової зміни» був нагороджений проректор з наукової роботи, професор Андрій Петрович Марченко. Її з нагоди Дня науки вручив вченому голова Північно-Східного наукового центру НАН України, заступник голови наглядової ради НТУ «ХПІ» Володимир Петрович Семиноженко.

Диплом кандидата наук отримали Денис Вікторович Вінніков (кафедра інженерної електрофізики), Олександра Юріївна Терованесова (економічної кібернетики і маркетингового менеджменту), Альона Олегівна Садовська (соціології та політології).

Харківська обласна державна адміністрація нагородила грамотою та нагрудним знаком Анатолія Івановича Поворознюка (обчислювальної техніки та програмування) «за значні трудові здобутки, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня науки». Харківська обласна рада нагородила грамотою та нагрудним знаком Олександра Львовича Григор’єва (вищої математики) «за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки».

Харківська обласна державна адміністрація нагородила дипломом переможця І ступеня конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» Наталію Юріївну Масалітіну (біотехнології, біофізики та аналітичної хімії).

Почесні грамоти та подяки «за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток освіти і науки Харкова та з нагоди Дня науки» від Харківського міського голови отримали Наталія Миколаївна Волоснікова (загальної економічної теорії), Андрій Володимирович Грабовський (теорій і систем автоматизованого проектування механізмів і машин), Валерій Борисович Успенський (комп’ютерного моделювання процесів та систем), Ганна Миколаївна Черкашина (технології пластичних мас і біологічно активних полімерів).

Грамоти Департаменту освіти і науки ХОДА одержали Володимир Федорович Болюх (загальної електротехніки), Світлана Юріївна Гавриленко (обчислювальної техніки та програмування), Тетяна Віталіївна Гура (педагогіки та психології управління соціальними системами ім. академіка І. А. Зязюна), Марина Валеріївна Гутник (історії науки і техніки), Владислав Васильович Дущенко (інформаційних технологій і систем колісних та гусеничних машин), Олександр Олександрович Клочко (технології машинобудування та металорізальних верстатів), Ольга Андріївна Козіна (обчислювальної техніки та програмування), Іван Петрович Лісной (ст. науковий співробітник Науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «Молнія»), Костянтин Володимирович Махотіло (електричних станцій), Володимир Іванович Мілих (електричних машин), Григорій Михайлович Сучков (комп’ютерних та радіоелектронних систем контролю та діагностики), Валентина Володимирівна Шевченко (електричних машин), Олександр Миколайович Шелковий (інтегрованих технологій машинобудування ім. М. Ф. Семка).

Дипломи та грамоти отримали студенти – переможці та призери Всеукраїнських олімпіад та конкурсу, регіонального конкурсу студентських наукових робіт; міжнародних конкурсів. Нагороди отримали також їх наукові керівники.

Вчена рада затвердила завдання університету з підготовки до підтвердження статусу Національного, про які доповів ректор Є. І. Сокол.

Про організацію роботи підготовчого відділення для іноземних громадян членам Вченої ради доповів проректор Г. С. Хрипунов.

Вчена рада підтримала призначення конкурсантів на посади завідувача кафедри та професора кафедри. Доповідач – ректор Є. І. Сокол.

Члени Вченої ради заслухали звіт голови спеціалізованої вченої ради Д 64.050.15. професора В. І. Омельяненка.

Вчена рада затвердила Положення про порядок реалізації освітніх міжнародних проектів та грантів у НТУ «ХПІ»; пропозиції щодо реструктуризації окремих підрозділів НТУ «ХПІ», а саме приєднання кафедри «Технологія полімерних композиційних матеріалів та покриттів» до кафедри «Технологія пластичних мас і біологічно активних полімерів» і об’єднання кафедр «Етика, естетика та історія культури» та «Політична історія»; навчальні плани на перший курс 2018/2019 навчального року за освітнім ступенем бакалавр та магістр, про які доповів проректор Р. П. Мигущенко.

Вчена рада ухвалила рішення про перейменування та об’єднання кафедр Чернівецького факультету; перейменування кафедри технологічного обладнання машин і механізмів на кафедру механічної та електричної інженерії; перейменування кафедри економічних дисциплін на кафедру економіки і менеджменту; об’єднання кафедри промислової біотехнології та екології і права в одну кафедру – біотехнології та екології.

Було ухвалено також навчальні плани підготовки бакалаврів та магістрів зі спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» за двома освітніми програмами, які здійснюються кафедрами радіоелектроніки та фізики матеріалів та напівпровідників; ліцензійні справи за першим (бакалаврським) рівнем Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ».

Вчена рада підтримала висунення робіт науковими установами України на здобуття Державних премій, затвердила теми докторської дисертації к. т. н., доцента кафедри обчислювальної техніки та програмування В’ячеслава Вадимовича Давидова «Розробка методів та засобів ідентифікації спеціалізованого програмного забезпечення для підвищення безпеки даних» та призначення науковим консультантом д. т. н., с. н. с. Сергія Геннадійовича Семенова.

Вчена рада рекомендувала до друку цілу низку наукових видань науковців нашого університету

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет