Спартакіада з плавання серед студентів вузів III-IV рівнів акредитації

[Олена Блошенко, Світлана Ширяєва, тренери команди]
#7 от 16.04.2018

22–23 березня у 50-метровому басейні НСК НТУ «ХПІ» відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя». Організаторами турніру виступило харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ. Головна суддівська колегія складалася з викладачів кафедри фізичного виховання секції плавання, суддів національної категорії та суддів з виду спорту, суддів Харківської обласної федерації плавання. Головний суддя змагань – суддя НК О. І. Блошенко, головний секретар змагань – суддя НК В. П. Родигіна.

У турнірі взяли участь 19 команд 16 вузів – ХДАФК, НЮУ ім. Я. Мудрого, НТУ «ХПІ», НАУ «ХАІ», ХНУРЕ, ХНУ ім. В. Каразіна, ХНАДУ, ХНПУ ім. Г. Сковороди, ХНУПС, ХГПА, ХНУВС, НУЦЗУ, ХНМУ, УкрДУЖТ, ХГУ «НУА», ХТЕІКНТЕУ. Змагалися 150 плавців (116 чоловіків та 34 жінки), серед яких було 4 ЗМСУ, 6 МСМКУ, 20 МСУ, 36 КМСУ, 27 спортсменів мали 1 розряд, 27 – 2 розряд, 25 – 3 розряд.

У перший день учасники змагалися на дистанціях 50, 200 м всіма способами плавання, у програмі було 200 м комплексне плавання для жінок та чоловіків, естафетне плавання серед жіночих та чоловічих команд 4х50 м кроль на грудях. Другого дня – 100 м всіма способами плавання, 400 м кроль на грудях для жінок та чоловіків, комбінована естафета 4х50 серед жіночих та чоловічих команд. Кожен плавець мав право виступити у 3 видах, не враховуючи естафет. У командний залік йшло 20 кращих результатів та 2 естафети.

У підсумку команда НТУ «ХПІ»-1 стала бронзовим призером змагань, на її рахунку 1 золота, 5 срібних, 6 бронзових нагород в індивідуальних видах програми, 2 срібні та 1 бронзова медалі в естафетах. Команда НТУ «ХПІ»-2 посіла 13 місце. Переможцем змагань була визнана команда ХДАФК-1, «срібло» завоювала команда НЮУ-1.

Поздоровляємо всіх політехніків з вдалим виступом на турнірі – нашу збірну команду; срібних призерів у естафетному плаванні 4х50 м кроль на грудях та 4х50 м комбінована естафета Вікторію Ольшевську (БЕМ-27б), Анастасію Томах (БЕМ-26б), Марію Пахнутову (ХТ-46б), Тетяну Борейко (КІТ-27б); бронзових призерів у комбінованій естафеті 4х50 м Андрія Кобилянського (КН-36б), Микиту Клиженка (СГТ-46б), Владислава Петровича (І-34), Данилу Ісаєва (І-27б). Вітаємо також переможців та призерів у індивідуальних запливах! Микита Клиженко (МСУ) зайняв 1 місце, Данило Ісаєв (МСУ) – 2, 3, Владислав Петрович (КМСУ) – 3, Тетяна Борейко (КМСУ) – 2, Анастасія Томах (КМСУ) – 2, 2, 3, Марія Пахнутова (1 р.) – 2, 3, 3, Вікторія Ольшевська (КМСУ) – 3.