О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Презентації випускників на випускаючих кафедрах НТУ «ХПІ»


#5 от 13.03.2018

Випускаючі кафедри НТУ «ХПІ» щороку у квітні проводять презентації випускників. Цей унікальний захід дозволяє сьогоднішнім студентам зустрітися з роботодавцями у стінах рідної кафедри та дізнатися про умови роботи за фахом. З боку роботодавців – це добра можливість вибрати собі найкращих майбутніх спеціалістів, відрекомендованих завідувачами та викладачами кафедри.

У рамках проведення презентацій кафедри налагоджують співпрацю з запрошеними роботодавцями, що є одним з методів вирішення проблем з працевлаштування студентів та випускників університету.

Керівництво університету та Центр «Кар’єра» НТУ «ХПІ» запрошують роботодавців відвідати презентації випускників на кафедрах, що проводитимуться за опублікованим сьогодні графіком.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет