О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Вшановують студентів


#20 от 14.11.2017

16 листопада, напередодні студентського свята, в НТУ «ХПІ відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращих студентів нашого університету. Ректор, професор Є. І. Сокол зустрінеться зі студентами, які проявили себе у різних сферах університетського життя та вручить їм свідоцтва про присудження іменних стипендій та звань «Кращий учасник науково-дослідної роботи», «Кращій активіст профспілки», «Кращий у самодіяльності» та «Кращий спортсмен».

Іменні стипендії цього року отримуватимуть:

Президента України

Дарина Майстро (ЕК-15а), Павло Трофімов (АП-32ам), Світлана Луценко (КН-22м), Василь Гречин (ЕМ-54), В’ячеслав Владимиров (КН-54г), Дар’я Главчева (КІТ-26).

Верховної Ради України

Катерина Ляш (ЕК-65), Сергій Малишев (І-32м), Михайло Аджоєв (КІТ-24а).

Верховної Ради України (з числа сиріт)

Гліб Федорченко (КІТ-24а)

Кабінету Міністрів (з числа студентів з обмеженими фізичними можливостями)

Сергій Жук (АП-22м)

Обласної держадміністрації імені О. С. Масельського

Денис Волошин (КІТ-22м)

Обласної держадміністрації (з числа сиріт)

Владислав Лі (ТМ-62м)

В. Л. Кирпичова

Дарина Коновалова (І-24б), Євгеній Доброневський (АП-14а), Дар’я Митрофанова (ЕК-84), Омар Шихкерімов (КН-52ам), Сергій Грабчук (КІТ-22).

ТОВ «Васищевський завод рослинних олій»

Анастасія Заратуйко (О-44а), Владислав Бондаренко (О-43амп), Роман Давидкін (О-43амп), Віктор Сорочинський (О-43амп), Вікторія Созоник (О-43амп).

Кращий учасник науково-дослідної роботи

Олексій Фіногенов (Н-23), Артем Александров (Н-33), Наталя Шевченко (Н-14), Владислав Пономарьов (ЕК-54), Катерина Карпутова (ЕК-15б), Дар`я Грибинюк (ЕК-54), Вікторія Кумпицька (О-42вм), Марія Бофанова (Н-45), Дар’я Пилипенко (О-62бм), Віктор Сорочинський (О-43амп), Олексій Горносталь (КІТ-24а), Віктор Челак (КІТ-23), Артем Харченко (КІТ-23), Михайло Гайовий (ІТ-43), Вероніка Стадник (ІТ-22ам), Валерія Девицька (ІТ-33бм), Олександр Дорошенко (ЕМ-82), Антон Гулий (ЕМ-22), Андрій Сологуб (МШ-23), Юрій Синиця (МШ-32б), Андрій Шило (І-22ам), Сергій Малишев (І-32м), Вадим Карпов (ТМ-32м), Максим Шелестов (ТМ-42ам), Омар Шихкерімов (КН-52ам), Світлана Луценко (КН-22м), В’ячеслав Владимиров (КН-54г), Владислав Пушкарьов (ЕМБ-13бм), Сергій Батаченко (ЕМБ-42вм), Владислав Гонтар (ЕМБ-33ам), Микола Вязментинов (ЕМБ-23амн).

Кращий активіст профспілки

Лілія Шостак (АП-25у), Анна Лісовська (ІТ-26), Мар’я Таранущенко (МШ-24), Катерина Чуприна (Н-54у), Олена Сергієнко (Н-25), Анастасія Тарабанова (ЕМ-24), Аліна Лисиця (КІТ-54), Валерія Гузенко (КН-34в), Віталій Кузнецов (Е-14), Анастасія Малиновська (ЕМ-74), Дмитро Стрижак (Е-43мп), Віталія Швайдак (БФ-76б), Олександр Апанасенков (ЕМ-22с), Єлизавета Дротик (МШ-33а).

Кращий учасник художньої творчості

Дар’я Главчева (КІТ-26а), Катерина Земцова (НТ-15м), Іван Корсун (КН-36д), Владислава Куковська (0-54б), Поліна Кутько (О-52ам), Антон Офій (І-16а), Юлія Прилуцька (МТ-44), Віталій Сідак (ЕМБ-25у), Вероніка Таранова (О-14а), Хоу Чжи Вень (МШ-33а).

Кращий спортсмен

Євген Золотов (СГТ-44), Марина Ільїнська (СГТ-46а), Олександр Шмундяк (СГТ-45), Дмитро Чалюк (ТМ-13мп), Дар’я Павліченко (СГТ-42с), Лучана Науменко (КІТ-14а), Ірина Рофе-Бекетова (ІТ-45), Аліна Калістратова (СГТ-46у), Владислава Лісна (СГТ-43), Анна Міхалькова (СГТ-44).

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2016


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет