О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році


[Ю. Гуренко, НДЧ]
#17 от 28.09.2017

Щорічний Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук проводиться з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання. У ньому активну участь беруть студенти НТУ «ХПІ».

У 2016/2017 н. р. конкурс проходив у 2 тури – з жовтня 2016 р. по березень 2017 р. На розгляд конкурсних комісій у базові вищі навчальні заклади було направлено 145 наукових робіт.

Переможцями ІІ туру конкурсу стали 65 студентів нашого університету, з них дипломи І ступеня одержали 25 студентів, ІІ ступеня – 22 студенти, ІІІ ступеня – 18 студентів.

Дипломи І ступеня отримали:

Інна Бєлєцька (Н-22м), галузь «Хімічна технологія», керівник – професор Л. В. Ляшок; Володимир Романько (МТ-64), «Зварювання», професор В. В. Дмитрик; Ксенія Васильєва (МТ-42), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», доцент Г. В. Федченко; Олена Кужелєва (МТ-42), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», доцент Г. В. Федченко; Ігор Карась (МТ-42), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», доцент М. В. Матюшенко; Юлія Прилуцька (МТ-44), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», доцент Л. М. Савченко; Юрій Кафтанов (ТМ-41бм), «Двигуни та енергетичні установки», доцент О. В. Триньов; Анастасія Доля (МТ-32бм), «Машинознавство», доцент А. І. Зубков; Анастасія Шевченко (МТ-32ам), «Машинознавство», доцент А. І. Зубков; Андрій Шило (І-22ам), «Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Аеронавігація», професор В. Б. Успенський; Богдан Ревякін (ЕМБ-11бм), «Електричні машини та апарати», професор В. І. Мілих; Світлана Ревуженко (ЕМБ-12бм), «Електричні машини та апарати», професор В. І. Мілих; Сергій Химченко (О-63а), «Нафтова та газова промисловість», доцент М. І. Братах; Дженніфер Джонас (О-63ві), «Нафтова та газова промисловість», доцент М. І. Братах; Світлана Ревуженко (ЕМБ-12бм), «Гірництво», професор В. І. Мілих; Андрій Таранік (МТ-31бм), «Металургія», професор О. В. Соболь; Марія Приходько (МТ-31бм), «Металургія», професор О. В. Соболь; Кирило Короткий (МШ-43б), «Транспорт», професор О. В. Григоров; Вадим Карпов (ТМ-32м), «Транспорт», професор Д. О. Волонцевич; Ірина Помешкіна (МТ-56), «Безпека життєдіяльності», доцент Н. С. Євтушенко; Степан Євтушенко (МТ-46б), «Безпека життєдіяльності», доцент Н. С. Євтушенко; Дарина Майстро (ЕК-15), «Інтелектуальна власність», професор П. Г. Перерва, асистент М. В. Маслак; Сергій Козін (МШ-35у), «Фізичне виховання та спорт», професор С. С. Єрмаков; Анна Костирко (НТ-15д), «Фізичне виховання та спорт», доцент О. О. Рєпко; Ангеліна Чемерис (ЕК-32ам), «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища», професор О. П. Косенко.

Дипломи ІІ ступеня одержали:

Ольга Секало (СГТ-32м), «Інформатика та кібернетика», професор Н. В. Шаронова; Анастасія Гривцова (Н-31ам), «Хімічні технології», доцент О. В. Саввова; Поліна Бєляєва (МТ-42м), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», доцент О. С. Сидоренко; Євгеній Іванов (МТ-42м), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», доцент І. Б. Шеліхова; Микола Дейнега (МТ-56), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», старший викладач С. В. Котлярова; Володимир Любарський (МТ-42с), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», доцент І. Б. Шліхова; Віталій Романенко (МТ-12ам), «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», доцент І. Б. Шліхова; Сергій Малишев (І-32м), «Машинознавство», професор К. В. Аврамов; Євген Зубань (ЕМБ-11бм), «Електротехніка та електромеханіка», доцент В. В. Шевченко; Богдан Мирошніченко (ЕМБ-12бм), «Електричні машини та апарати», професор В. І. Мілих; Катерина Баклюкова (КІТ-11м), «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація», професор С. Ю. Леонов; Ілля Фик (О-63а), «Нафтова та газова промисловість», професор М. І. Фик; Алі Шкейр (О-63ві), «Нафтова та газова промисловість», доцент М. І. Братах; Вікторія Шпилька (ІТ-41м), «Нафтова та газова промисловість», професор Л. М. Ульєв; Дмитро Гринь (ЕМБ-11бм), «Гірництво», доцент В. П. Шайда; Богдан Мирошниченко (ЕМБ-12бм), «Гірництво», професор В. І. Мілих; Тохір Джорубов (МТ-12бмі), «Металургія», доцент Ю. О. Плєснецов; Олександр Карнаухов (ТМ-41бм), «Суднобудування та водний транспорт», доцент О. В. Триньов; Денис Гнатишин (військовий факультет, 151 навч. гр.), «Військові науки», старший викладач О. А. Макогон; Дмитро Верещак (МТ-55), «Цивільна оборона та пожежна безпека», старший викладач О. О. Калашніков; Тетяна Манько (БФ, спеціальність «Менеджмент»), «Економіка та управління у сфері торгівлі», старший викладач І. А. Кабанець; Володимир Кучма (ЕК-32бм), «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці», доцент В. М. Кобєлєв.

Дипломи ІІІ ступеня отримали:

Микита Мироненко (КН-33а мп), «Інформатика та кібернетика», доцент Л. Б. Кащеєв; Дмитро Беднін (ТМ-42ам), «Двигуни та енергетичні установки», доцент О. Ю. Ліньков; Максим Шелестов (ТМ-42ам), «Двигуни та енергетичні установки», асистент С. С. Кравченко; Юрій Синиця (МШ-32б), «Машинознавство», професор О. О. Клочко; Сергій Борисенко (ТМ-82бм), «Машинознавство», доцент І. П. Гречка; Катерина Неділько (ТМ-82бм), «Машинознавство», доцент І. П. Гречка; Микола Лухтура (Е-22м), «Енергетика», професор О. М. Довгалюк; Роман Черкасов (ІТ-41м), «Нафтова та газова промисловість», професор Л. М. Ульєв; Євгеній Никитенко (МТ-23мп ), «Металургія», професор О. І. Пономаренко; Дмитро Мариненко (МТ-21ам), «Металургія», професор О. І. Пономаренко; Кирило Короткий (МШ-43б), «Транспорт», професор О. В. Григоров; Богдан Крилюк (ТМ-82бм), «Військові науки», доцент М. А. Ткачук; Сергій Борисенко (ТМ-82бм), «Військові науки», доцент А. Ю. Васильєв; Ольга Плоткіна (СГТ-12с), «Педагогічна та вікова психологія», доцент Н. В. Підбуцька; Марина Кисельова (СГТ-54б), «Соціологічні науки», професор В. В. Бурега; Артур Овсієнко (ЕК-12ам), «Економіка та управління підприємствами», професор А. І. Яковлєв; Катерина Бойко (ЕК-12ам), «Економіка та управління підприємствами», професор А. І. Яковлєв; Андрій Шило (І-22ам), «Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Аеронавігація», професор В. Б. Успенський.

Вітаємо студентів і наукових керівників із досягнутими результатами та бажаємо подальших успіхів!

Про переможців конкурсу читайте у наступних випусках газети «Політехнік».

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2016


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет