О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Міцного здоров’я на довгі роки!


#15 от 29.08.2017

На початку нового навчального року відзначає свій ювілей завідувач кафедри загальної та неорганічної хімії, професор В. І. Булавін, який працює в нашому університеті вже 35 років.

Науково-педагогічний шлях Віктора Івановича розпочався в ХПІ з 1982 року, спочатку він обіймав посаду асистента, потім доцента, а згодом професора кафедри загальної та неорганічної хімії. З 1996 року і дотепер він як завідувач очолює колектив кафедри ЗНХ. За період з 1982 по 2017 рр. опублікував понад 300 наукових та науково-методичних праць, до яких відносяться також авторські свідоцтва та патенти, 14 навчальних посібників. В. І. Булавін веде багатогранну адміністративну, наукову та педагогічну діяльність. Він відновив на кафедрі науково-дослідну роботу й очолив новий науковий напрямок. Починаючи з 1999 р. професор В. І. Булавін очолює розробки – 5 за держбюджетною та 7 – за госпдоговірною тематикою. Віктор Іванович активно співпрацює з відомими вченими Києва, Львова, Дніпра, Харкова та ін. Він підготував і готує кандидатів технічних наук.

Професор В. І. Булавін – учасник багатьох Міжнародних та Всеукраїнських наукових і науково-методичних конференцій, у 9 з яких був членом оргкомітету.

Як завідувач кафедри, він багато уваги приділяє організації навчального процесу, розробці та впровадженню інноваційних методів і технологій. Розроблений ним і викладачами кафедри механізм тестового моніторингу знань студентів вже впроваджений у навчальний процес, а навчальний посібник «Основи загальної хімії» отримав високу оцінку спеціалістів. Під його керівництвом на кафедрі розроблені і впроваджені у навчальний процес нові курси «Основи біохімії і біофізики», «Хімія біогенних елементів», «Спецкурс із хімії та фізики», а також відповідні лабораторні практикуми, комп’ютерний курс загальної та неорганічної хімії для дистанційної форми навчання, мультимедійне представлення лекційного матеріалу.

Як висококваліфікований педагог, Віктор Іванович щиро ділиться своїм педагогічним талантом, колеги постійно відчувають його турботу і небайдужість до кафедральних справ. Його мудрість, доброзичливість, повага до колег та студентів здобули заслужений авторитет. В його особистості органічно об’єдналися риси мудрого адміністратора, людини цілеспрямованої та наполегливої, та при цьому легкого у спілкуванні, привітного та інтелігентного.

Колектив кафедри загальної та неорганічної хімії від усієї душі вітає Віктора Івановича з 70-річчям і бажає йому міцного здоров’я на довгі роки, сімейного благополуччя, активного творчого довголіття, оптимізму і наснаги!

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2016


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет