Харків космічний

#4 от 25.02.2016

У рамках програми святкування 55-ї річниці першого польоту людини в космос у бібліотеці НТУ «ХПІ» відбулася презентація фотоконкурсу «Харківська орбіта».

У ній взяли участь представники Громадського координаційного комітету «Харків ракетно-космічний» та творчого центру «Арт Холст» (керівник С. Конюхова).

«Внесок Харкова та харків’ян у розвиток світової космонавтики значний: від перших історичних запусків супутників і ракет до виховання цілої плеяди з 22 космонавтів», – зазначив ветеран ракетно-космічної промисловості Харкова, голова ГКК «Харків ракетно-космічний» Геннадій Тупало.

До складу Громадського координаційного комітету «Харків ракетно-космічний», який функціонує понад п’ять років, входять 27 осіб від Ради ветеранів космодрому Байконур, Харківського планетарію, ветеранів ДП «Харківського заводу електроапаратури», а також представники керівництва харківських підприємств, організацій та вищих навчальних закладів.

На зустрічі директор Центру творчого розвитку «Арт Холст» Світлана Конюхова презентувала фотоконкурс «Харківська орбіта», що проходить у Харкові. Його учасниками можуть стати підлітки у віці від 14 до 18 років та молодь у віці від 18 до 23 років.

Фотороботи приймаються у 8 номінаціях: «Харківщина на космічних орбітах», «Космічні імена на карті міста та області», «Космонавтика – життя – рух», «Авіація – космос – жінка», «Космічний фен», «Чарівність неба», «Космос поруч», «Космічний настрій».

Оцінювати роботи будуть представники авіації та космонавтики, професійні фотографи, журналісти, діячі мистецтва і культури.

Участь у фотоконкурсі безкоштовна для всіх бажаючих. Прийом робіт на конкурс триватиме до 1 березня 2016 року. Більш детально про умови участі у конкурсі «Харківська орбіта» можна дізнатися на сайті ГКК «Харків ракетно-космічний».

Довідка:

10 серпня 2015 року голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін підписав розпорядження № 357 «Про відзначення 55-ї річниці першого польоту людини в космос». Дитячо-юнацький фотоконкурс «Харківська орбіта» – один із заходів програми, який проводиться з метою популяризації історії розвитку космонавтики на Харківщині серед молоді регіону.

За матеріалами прес-служби НТУ «ХПІ»

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет