О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Ірина Завада – переможець ІІ етапу


[І. Гаєвий]
#14-15 от 15.09.2015

На знімку команда-учасниця олімпіади ХПІ: зліва направо – Людмила Безугла, Юрій Ірклієвський та Ірина Завада. На жаль, в кадрі немає ще одного члена команди – Тамари Кісішвілі, яка є автором цього фото.

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Метрологія, стандартизація та сертифікація» цього року відбувся в Національному університеті «Львівська політехніка». У ньому взяв участь 51 студент із 12 вузів України. На цих змаганнях Харків представляли Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний аерокосмічний університет ім. М.-Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Харківський національний автомобільно-дорожній університет та Харківський національний університет радіоелектроніки. В олімпіаді брали участь студенти з таких міст, як Івано-Франківськ, Херсон, Одеса, Львів, Дніпропетровськ та Харків.

Слід зазначити, що основна частина змагань – розв’язування тестових завдань та задач – відбувалася на кафедрі метрології, стандартизації та сертифікації. Всі учасники бажали стати найкращими, але переможцем був визнаний лише один. Ним стала студентка НТУ «ХПІ» Ірина Завада (АП-41а). Вперше представниця кафедри ІВТіС НТУ «ХПІ» зайняла 1 місце у II турі олімпіади з метрології, стандартизації та сертифікації!

«Ірина – працелюбна, старанна студентка, яка відвідує всі заняття, працює з інтересом, – розповідає професор кафедри інформаційно-вимірювальних технології і систем О. Є. Тверитникова. – Вона з відзнакою закінчила 4 курс і ми рекомендували її до вступу в магістратуру. До поїздки до Львова дівчина посіла 3 місце в I етапі Всеукраїнської олімпіади, що відбувся в березні в ХНУРЕ.

Львівська політехніка приймала нас дуже тепло. Для всіх учасників змагань були організовані екскурсії до самого вузу, Музею метрології, ми були у захваті від історичних пам’яток стародавнього Львова, особливо великий інтерес викликав знаменитий Золочівський замок. А ще на олімпіаді студенти знайшли нових друзів, з якими будуть спілкуватися ще не один рік».

Ми поздоровляємо Ірину Заваду та професорів кафедри ІВТіС Олену Євгенівну Тверитникову і Ігоря Володимировича Григоренка, які готували команду ХПІ до змагань, з перемогою та бажаємо їм нових успіхів!

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет