О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

З високою нагородою!


#9-10 от 28.05.2015

Вітаємо Ігоря Володимировича Кононенка, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри стратегічного управління НТУ «ХПІ» з нагородженням Орденом «За заслуги» III ступеня, яким він був відзначений Указом Президента України з нагоди Дня науки.

Ігор Володимирович Кононенко – національний експерт Організації Об’єднаних Націй з Промислового Розвитку (UNIDO) в 1995–1996 рр., заступник директора з наукової роботи Інституту машин і систем Мінпромполітики та НАН України в 1993–2002 рр., віце-президент Спілки підприємців Харківської області. Автор понад 200 наукових та 12 навчально-методичних робіт, підготував 7 кандидатів наук. Виступав з доповідями на великих міжнародних наукових форумах в Австралії, Німеччині, Греції, Італії, Польщі, Туреччини, Франції.

Прес-служба НТУ «ХПІ»

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет