О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт


#17 от 13.11.2014

Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, який відбувся у 2013/2014 навчальному році.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України студенти нашого університету отримали 60 дипломів переможців конкурсу, з них дипломів І ступеня – 17, ІІ-го ступеня – 20, ІІІ-го ступеня – 23.

За кількістю переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу в останні 3 роки НТУ «ХПІ» впевнено посідає І місце серед провідних технічних вузів України.

Вітаємо студентів та наукових керівників і бажаємо їм подальших успіхів!

Природничі науки

Диплом I ступеня (математичні науки) отримав Сергій Пащенко (науковий керівник декан І факультету професор Д. В. Бреславський); диплом III ступеня (фізика) – Андрій Доброжан (ст. викладач Р. В. Зайцев).

Технічні науки

Диплом II ступеня (хімічні технології) – Дарина Шемет (науковий співробітник О. В. Саввова); диплом I ступеня (обробка матеріалів у машинобудуванні) – Микола Треньов (професор О. І. Пономаренко), диплом II ступеня – Іван Галась (старший науковий співробітник В. М. Левченко); диплом III ступеня (зварювання) – Альона Глушко (завідувач кафедри зварювання професор В. В. Дмитрик); диплом II ступеня (системи автоматизованого проектування та комп’ютерне моделювання в машинобудуванні) – Віктор Сорока (доцент О. І. Трубаєв), диплом III ступеня – Артем Рева, Людмила Калягіна (ст. викладач О. Б. Киркач), Сергій Куценко, Діана Рева (доцент А. Ю. Васильєв); диплом I ступеня (прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка) – Андрій Ворфлік (доцент Л. М. Савченко), Катерина Ганюкова (завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій та систем професор С. І. Кондрашов), диплом II ступеня – Віталій Бойко (доцент О. С. Сидоренко), Євгеній Іванов, Володимир Любарський (доцент І. В. Середа), Катерина Очковська (доцент О. А. Глібко), диплом III ступеня – Олександр Буров, Аліна Винник (завідувач кафедри охорони праці та навколишнього середовища професор В. В. Березуцький, доцент А. Й. Фомін); диплом I ступеня (машинознавство) – Володимир Мартиненко (завідувач кафедри динаміки та міцності машин професор Г. І. Львов), диплом III ступеня – Аббас Аббасов, Дмитро Мухін (завідувач кафедри теорії і систем автоматизованого проектування механізмів та машин професор М. А. Ткачук), Катерина Помазан (професор Ю. А. Сизий); диплом III ступеня (авіаційна та ракетно-космічна техніка, аеронавігація) – Сергій Пащенко (професор Д. В. Бреславський); диплом I ступеня (двигуни та енергетичні установки) – Олександр Гайдар (професор А. О. Прохоренко), диплом II ступеня – Олександр Маклаков (головний науковий співробітник І. В. Парсаданов); диплом I ступеня (електротехніка та електромеханіка) – Павло Матвєєнко (доцент В. В. Шевченко), диплом II ступеня – Сергій Хухрянський (доцент О. А. Худяєв), Микола Кругол (декан Е факультету професор О. П. Лазуренко), Руслан Ломака (завідувач кафедри автоматизованих електромеханічних систем професор В. Б. Клєпіков), диплом III ступеня – Микита Горюшкін (доцент В. В. Шевченко); диплом I ступеня (електричні машини та апарати) – Ростислав Дубяга, Святослав Дубяга, Анатолій Цивкін (завідувач кафедри електричних машин професор В. І. Мілих), диплом II ступеня – Дмитро Кольвах (доцент М. Я. Петренко); диплом I ступеня (енергетика) – Михайло Трофімов (професор С. Ф. Артюх), диплом II ступеня – Святослав Рябінін (завідувач кафедри електроізоляційної та кабельної техніки професор А. Г. Гурін), диплом III ступеня – Дмитро Кащеєв (професор Г. А. Сендерович); диплом III ступеня (інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація) – Юлія Цибізова (завідувач кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем професор Н. В. Шаронова); диплом I ступеня (нафтова та газова промисловість) – Карина Скрильник, диплом II ступеня – Антон Кримов (доцент М. І. Братах), диплом III ступеня – Марія Ільченко (професор Л. М. Ульєв); диплом I ступеня (металургія) – Марія Глущенко (доцент А. І. Зубков), диплом II ступеня – Павло Пензєв (завідувач кафедри ливарного виробництва професор О. В. Акімов), диплом III ступеня – Аліна Журбій (професор В. В. Білозеров); диплом II ступеня (транспорт) – Сергій Душенко (завідувач кафедри підйомно-транспортних машин та обладнання професор О. В. Григоров), диплом III ступеня – Сергій Пасічний (завідувач кафедри інформаційних технологій і систем колісних та гусеничних машин професор Д. О. Волонцевич); диплом III ступеня (транспортні технології) – Остап Куліш, Микола Єрмоленко (доцент О. О. Осетров); диплом I ступеня (залізничний транспорт та спеціальна техніка) – Федір Нікітін (професор О. В. Григоров); диплом III ступеня (суднобудування та водний транспорт) – Володимир Хижняк (асистент А. Ю. Федоров, професор В. О. Пильов); диплом I ступеня (будівництво та архітектура) – Катерина Красюк (професор Г. М. Шабанова); диплом III ступеня (легка промисловість) – Денис Гаркавий (доцент Г. М. Черкашина); диплом I ступеня (військові науки) – Сергій Пасічний (професор Д. О. Волонцевич), диплом III ступеня – Олексій Дмитренко (професор М. А. Ткачук), Дарина Татаринова (ст. викладач А. Ю. Танченко); диплом III ступеня (цивільна оборона та пожежна безпека) – Катерина Соловйова (доцент Є. О. Семенов); диплом II ступеня (безпека життєдіяльності) – Марія Максименко, Ксенія Неклюєнко (доцент Є. В. Ящеріцин).

Гуманітарні науки

Диплом I ступеня (економіка підприємства та управління виробництвом) – Юлія Юрченко (завідувач кафедри економіки та маркетингу професор А. І. Яковлєв); диплом II ступеня (маркетинг, управління персоналом і економіка праці) – Олена Завгороднєва (доцент Д. В. Райко); диплом III ступеня (менеджмент) – Марія Александрова (професор В. А. Соколенко); диплом I ступеня (економіка природокористування та охорони навколишнього середовища) – Анна Рідкозубова (доцент О. О. Демьохіна), диплом II ступеня – Марія Білова (професор Т. В. Козуля); диплом III ступеня (інтелектуальна власність) – Олександр Надточій (доцент В. І. Борзенко); диплом III ступеня (педагогічна та вікова психологія) – Дар’я Завадська (доцент Н. В. Підбуцька).

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет