О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Нові вчені звання та дипломи


#9 от 12.06.2014

На знімку В. Таємницького: ректор Л.Л. Товажнянський вручив диплом кандидата наук А.О. Ткаченку (кафедра автоматизованих електромеханічних систем).

Засідання Вченої ради НТУ «ХПІ» 30 травня розпочалося, за традицією, із урочистої церемонії отримання викладачами, співробітниками та студентами заслужених дипломів і нагород.

Щорічною премією Президента України для молодих вчених були відзначені Дмитро Анатолійович Гапон (кафедра автоматизації енергосистем) та Андрій Олександрович Зуєв (кафедра автоматики і управління в технічних системах).

Дипломи доктора наук отримали Валерій Петрович Суботович (кафедра турбінобудування), Сергій Геннадійович Семенов (обчислювальної техніки та програмування), В’ячеслав Вікторович Фролов (технології машинобудування і металорізальні верстати).

Вчені звання присвоєно: професора – Олександру В’ячеславовичу Голозубову (кафедра етики, естетики та історії культури), Тетяні Павлівні Павленко (електричних машин); доцента – Аліні Болеславівні Зубковій (кафедра фінансів), Юлії Миколаївні Коритко (систем і процесів управління); старшого наукового співробітника – Інні Віталіївні Риковій (двигунів внутрішнього згоряння), Дмитру Євгеновичу Самойленку (двигунів внутрішнього згоряння).

Дипломи кандидата наук отримали: Євген Федорович Банєв (кафедра автоматизованих електромеханічних систем), Ольга Станіславівна Водоріз (теоретичної і експериментальної фізики), Марина Олександрівна Глушкова (загальної та неорганічної хімії), Ольга Ігорівна Дунаєвська (комп’ютерної математики та математичного моделювання), Лариса Олександрівна Міхеєнко (технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей), Андрій Юрійович Танченко (теорії і систем автоматизованого проектування механізмів і машин), Андрій Олександрович Ткаченко (автоматизованих електромеханічних систем), Євген Миколайович Цента (гідравлічних машин), Зоя Валеріївна Барсова, Богдан Костянтинович Гармаш, Олександр Миколайович Кондратенко, Ігор Павлович Петік.

Почесними грамотами НТУ «ХПІ», як кращі молоді науковці, були нагороджені: Олександр Юрійович Заковоротний – «Кращий молодий науковець НТУ «ХПІ» 2013 року», Євген Валерійович Купріянов – секція «Соціальні-політичні, природничі та гуманітарні науки, спорт і здоров’я людини», Олена Анатоліївна Литвиненко – секція «Хімічна технологія та харчова промисловість, біотехнологія і розробка корисних копалин», Олександра Петрівна Косенко – секція «Економіка та підприємництво, менеджмент і адміністрування», Ольга Валеріївна Каніщева – секція «Комп’ютерні та інформаційні технології, автоматика і керування», Олексій Олександрович Ларін – секція «Машинобудування та транспортне машинобудування», Катерина Леонідівна Ноздрачова – секція «Електротехніка та електромеханіка, радіотехніка і енергетичне машинобудування», Станіслав Васильович Ольшанський – секція «Металургія та матеріалознавство, фізика».

Грамоти обласного конкурсу «Молодий новатор Харківщини» в номінації «Краща наукова робота» були вручені Роману Олеговичу Побережному – асистенту кафедри організації виробництва та управління персоналом, Дар’ї Маруті – магістранту кафедри організації виробництва та управління персоналом.

Сертифікат від Московського державного машинобудівного університету за участь в міжнародній науково-практичній конференції отримав Юрій Дмитрович Музикін (деталей машин і прикладної механіки).

Асоціація виробників гідравлічного обладнання нагородила грамотою Костянтина Олександровича Полушкіна (аспірант кафедри гідравлічних машин).

Департамент освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації нагородив дипломом І ступеня Андрія Олександровича Мейлехова – напрям «Технічні науки».

Були відзначені і призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Дипломи I ступеню отримали Марія Глущенко – напрямок «Металургія», Микола Треньов – галузь науки «Обробка матеріалів у машинобудуванні».

Дипломами II ступеня були нагороджені Анастасія Зуєва – «Теоретична та прикладна психологія», Павло Пензев – «Металургія», Катерина Очковська та Віталій Бойко – спеціальність «Технічна естетика», Ксенія Неклюєнко – галузь науки «Охорона праці», Олена Завгороднєва – спеціальність «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці».

Дипломи IIІ ступеню отримали Аліна Журбій – напрямок «Металургія», Аліна Винник та Олександр Буров – спеціальність «Ергономіка», Катерина Соловйова – галузь науки «Цивільна оборона та пожежна безпека».

Диплом переможця одержала Дарина Шемет – напрям «Хімічні технології».

Свої нагороди отримали і призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Дипломами ІІ ступеня були відзначені Оксана Матросова – напрям «Приладобудування», Анна Заїка – спеціальність «Прилади і системи екологічного моніторингу», Анна Герман – спеціальність «Технічна електрохімія».

Дипломи ІІІ ступеня отримали Ірина Арсеєва – спеціальність «Прилади і системи екологічного моніторингу», Олександр Мовенко та Ольга Бастрюченко – спеціальність «Прилади і системи неруйнівного контролю», Олена Панченко – напрям «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Грамотою за II місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні був нагороджений Віктор Сорока, а за III-є – Людмила Калягіна і Артем Рева.

Міжнародна студентська IT-олімпіада «IT-Universe» відзначила грамотою Сергія Геннадійовича Межерицького (кафедра обчислювальної техніки і програмування).

Вікторія Горбаненко отримала диплом ІІ ступеня Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування».

 

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет