О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

«ХПІ-online»


#22-23 от 14.12.2012

У листопаді успішно стартував проект прес-служби та ОСС «СтудАльянс» успішно стартував телепроект «ХПІ-online». Відтепер університетські новини студенти та викладачі зможуть черпати не лише з офіційного сайту НТУ «ХПІ» та шпальт газети «Політехнік», а й завдяки проекту.

Перший випуск телепередачі розповідає про події, які відбулися в жовтні та листопаді. Ті, хто ще не встиг побачити його, мають змогу ознайомитися в соціальних мережах, на YouTube. Також планується демонстрація на офіційному сайті університету.

То хто ж стоїть за цією новою, сучасною справою? Це наші студенти та випускники, активісти ОСС. Так, ведучими проекту стали Дарина Газда та Іван Сличко. За пошук інформації відповідають Алла Ус та журналісти прес-служби Тетяна Косова й Марина Косенко, а в обробці їм допомагають редактори: Вікторія Штонда та Олена Колосова. Звичайно ж, у кожній телепередачі є ті, хто завжди залишаються за кадром – оператори. Події університету в проекті «ХПІ-online» ми бачимо поглядом Олександра Романовського, Владислава Дзюби та Костянтина Кальницького. А монтажем Костянтин займається разом з Дмитром Богачовим.

«ХПІ-online» – це унікальний у своєму роді проект, в основі якого лежить комплексний підхід до підтримки іміджу НТУ «ХПІ» у медіапросторі України.

Цей студентський телевізійний канал, до програми якого увійдуть серії документальних фільмів про минуле і сучасне НТУ «ХПІ», інформаційні, аналітичні та розважальні програми, дайджести новин та ін.

Випуски «ХПІ-online» будуть транслюватися на інтернет-представництвах НТУ «ХПІ», офіційному сайті, світлодіодних екранах, регіональних і національних телевізійних ефірах. З них студенти й викладачі зможуть дізнатися про останні новини наукового, культурного, спортивного життя рідного університету.

Створення телепередач «ХПІ-online» передбачає залучення творчої молоді, студентів НТУ «ХПІ» до роботи над проектом. При підготовці матеріалів до виходу в ефір молодь матиме можливість освоїти основи телевізійних професій за напрямами: ведучий, журналіст, редактор, оператор, монтажер, дизайнер і ін. Це дає потужний імпульс для творчого пошуку та розвитку. На всіх етапах створення сюжетів для «ХПІ-online» працюють студенти, завдяки чому формується і істотно зростає рівень соціальної свідомості молодих телевізійників. На їх плечі лягає відповідальність за форму і наповнення медіаконтенту.

Команда «ХПІ-online» запрошує до співпраці енергійних, ініціативних студентів, які бажають взяти участь у телепроекті та залишатися в центрі подій університетського життя.

Фото Олександра Романовського

 

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет