О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

З Політехом у Новий рік, у добре майбутнє…


[П. Ніколенко]
#22-23 от 14.12.2012

Рік, що минає, магістр Олексій Семіков (ЕМС-56б) запам’ятає назавжди. Адже саме у 2012-му він вступив до аспірантури кафедри автоматизованих електромеханічних систем (завідувач – професор В. Б. Клєпіков).

Роки наполегливого і відмінного навчання, перемоги та призові місця у Всеукраїнських олімпіадах у Харкові, Донецьку, Львові. На першому, другому, третьому курсах – з фізики, з теоретичних основ електротехніки, на четвертому – 1 місце у Всеукраїнській олімпіаді з електромеханіки (м. Кременчук). На п’ятому курсі – участь у конкурсі молодих вчених. Тоді на Міжнародній конференції «Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія і практика» Олексій зробив доповідь, присвячену автономним джерелам електроенергії на газорозподільних станціях. На шостому курсі в конкурсі студентських наукових робіт у Дніпродзержинську Олексій посів 2 місце з доповіддю, в якій мова йшла про створення електромобілів, а на міжнародній конференції з інформаційних технологій представив доповідь, пов’язану з проектом Темпус.

Магістерську роботу, присвячену створенню електропривода електромобіля, Олексій Семіков виконав під керівництвом професора В. Б. Клєпікова. Паралельно з цим створювався експериментальний стенд, що імітує роботу електропривода електромобіля – до речі, вже з’явився його зразок малої потужності. Стенд планується використовувати в навчальному процесі за новою спеціалізацією «Комп’ютеризовані системи електромобілів», яка відкрилася на кафедрі.

Зараз аспірант О. Семіков під керівництвом професора В. Б. Клєпікова вже починає працювати над кандидатською дисертацією, що буде пов’язана зі створенням електропривода, як єдиного пристрою, який у майбутньому зможе замінити двигун внутрішнього згоряння. Це дозволить підвищити економічність автомобіля, покращити екологічну ситуацію у містах.

Напередодні новорічних свят Олексій Семіков побажав усім студентам не гаяти часу, а старанно вчитися! Студентство – найкраща пора у житті – це прекрасна можливість отримати професію, знайти вірних друзів, а найголовніше – зрозуміти себе та піти у велике життя вірним та натхненним шляхом!

 

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет