«Життєвий успіх» Дар’ї Тонкопєєвої

#22-23 от 14.12.2012

Магістр кафедри стратегічного управління Дар’я Тонкопєєва (ІФ-28м) – переможниця вузівського туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» у номінації «Кращий студент – громадський діяч України», відмінниця навчання та староста групи. Отримала диплом бакалавру з відзнакою за напрямом «Комп’ютерні науки». Дівчина вивчає англійську й французьку мови та займається спортом.

«Однією з важливих для мене подій в університеті став успішний захист бакалаврської дипломної роботи. Готуючи її, я з великим інтересом досліджувала область управління проектами, динамічне програмування та методи оптимізації змісту проектів. Займалася розробкою математичної моделі і методу, діаграм та програмного забезпечення. Останнє створено на основі математичної моделі та методів оптимізації змісту проекту по багатьом критеріям, авторами яких були завідувач кафедри «Стратегічне управління» професор І. В. Кононенко та аспірант М. Колесник. Для перевірки роботи програми, що не має аналогів, був створений тестовий приклад – проект, який необхідно було розрахувати самостійно та за допомогою програмного забезпечення. У ході досліджень була також вирішена і реальна задача для заводу «ФЕД».

Запам’яталася мені і робота у приймальній комісії ІФ факультету, де я познайомилася з цікавими людьми. І хоча доводилось працювати по 10 годин на добу, це було гарною практикою для мене, адже я стала ще більш дисциплінованою, організованою, навчилась спілкуватися з різними людьми.

З четвертого курсу я працюю секретарем у рідному деканаті. Після занять допомагаю в заповненні баз даних, оформленні студентських карток. Я навчилась працювати в декількох університетських базах даних, ознайомилася з багатьма документами, і ці знання, напевно, стануть у нагоді у майбутньому.

Зараз я пишу бізнес-план зі створення Школи «Життєвого успіху», що надає освітні послуги та тренінги майбутнім абітурієнтам. Мета Школи – проведення лекцій, семінарів та практичних занять щодо вибору майбутньої професії для школярів 10–11 класів та студентів перших курсів. З абітурієнтами будуть проводити тестування на професійну орієнтацію та працювати психологи. Курси «Життєвого успіху» допоможуть стати молодим людям більш впевненими у своїх силах, набути навичок ведення бізнесу, підвищити працездатність та розвити цілеспрямованість, комунікативні здібності!»

 

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет