О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

З Новим роком тебе, Політех!


[Ректор НТУ «ХПІ», професор Л. Л. Товажнянський]
#22-23 от 14.12.2012

Ректор НТУ «ХПІ», професор Л.Л. Товажнянський, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Почесний громадянин Харкова.

У наш швидкоплинний час буває нелегко зупинитися, оглянути пройдене, зробити висновки… Чудовою можливістю для цього є переддень Нового року, який ми сприймаємо, як своєрідний рубіж, точку відрахунку для подальшого руху вперед. Рік, що минає, був наповнений щоденною копіткою працею всіх політехніків, яка забезпечила передові позиції НТУ «ХПІ» в кількох престижних рейтингах.

За традицією, відповів наш університет цього року на вимоги часу відкриттям 10 нових спеціальностей. Серед них «Зварювання», «Охорона праці», «Соціологія», «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів», «Мікро- та наноелектронні прилади і пристрої» та ін.

Я вітаю нових кандидатів та докторів наук, які успішно захистили в 2012-му дисертації за результатами актуальних наукових досліджень!

Поздоровляю політехніків із довгожданою подією - відчиняє двері нова науково-технічна бібліотека НТУ «ХПІ», до спорудження якої доклав багато сил увесь колектив університету!

Приніс минулий рік нашому вузу нові Золоті медалі виставок «Сучасна освіта України» та «Барвиста Україна», перші місця й нагороди багатьох конкурсів. Високо оцінили потенціал і досягнення НТУ «ХПІ» видатні науковці з різних країн світу, ректори і проректори 96 вищих навчальних закладів, керівники НДІ, представники міністерств та відомств, промислових підприємств та бізнесу - учасники Міжнародної наукової конференції, яку провело Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України в нашому вузі.

Порадували нас і студенти: на 36-му командному студентському Чемпіонаті світу з програмування команда НТУ «ХПІ» завоювала 18 місце і увійшла до двадцятки кращих у світі. А серед команд університетів Європи наші хлопці обіймають 9 місце. 30 наших студентів вибороли перші місця на Всеукраїнських олімпіадах, а 47 стали переможцями конкурсу наукових робіт на загальнодержавному рівні.

Хочеться привітати і наших спортсменів, які зробили черговий гідний внесок до іміджу університету. Як і на кожній всесвітній олімпіаді, цього року в Лондоні у складі збірної України було троє політехніків, а випускниця НТУ «ХПІ» виборола золоту медаль. Напередодні Нового року команда нашого університету з армрестлінгу стала першою в чемпіонаті України серед команд 51 вузу, завоювавши 3 золотих, 4 срібних і 7 бронзових медалей.

4 з 22 творчих колективів Палацу студентів мають звання Народного, за останній рік наші самодіяльні артисти отримали Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Станція «Студентська», перемогли на міському фестивалі «Студентська весна» та на 5 міжнародних конкурсах і фестивалях.

Перелік досягнень і приємних подій 2012-го можна продовжити, адже кожен його день був наповнений великими й малими звершеннями кожного з нас. І кожен візьме з собою в майбутнє найкраще з того, що сталося в минулому році, який ми проводжаємо з подякою та надією.

Бажаю всім політехнікам - викладачам, студентам, співробітникам - оптимізму, радості і віри, благополуччя й щастя!

***

Народе мій рідний, у ніч Новорічну –
Добробуту, щастя і слави довічно!
Щоб рід український прославив планету!
Бажаємо кожному нового злету!
Щоб кожну оселю засіяли житом,
Щоб краще й заможніше всім стало жити!
Щоб мрії здійснились, роки додавались,
Щоб в кожній родині весілля гулялись!
Замети усмішок, хурделиці сміху,
Застілля святкового всім нам на втіху.

 

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет